Blog

„Ostra Jazda” – kultowa komedia na jesienny wieczór w 2022!

Ola Malich
Jeśli szukacie świetnego spektaklu komediowego, z którym przyjemnie spędzicie wieczór, „Ostra Jazda” będzie znakomitym wyborem. Gwiazdorska obsada, nietuzinkowa tematyka i wieczór pełen dobrego humoru – jesienią 2022 roku powraca kultowa komedia teatralna!

„Ostra Jazda” - rozrywka na jesienny wieczór w 2022 roku

Długie, jesienne wieczory sprawiają, że pragniemy rozchmurzyć je dobrym humorem i świetną zabawą. Gdzie tego szukać, jeśli nie właśnie podczas spektaklu komediowego? Dobrym pomysłem na rozjaśnienie chłodnych, jesiennych dni będzie „Ostra Jazda”, czyli brawurowe przedstawienie komediowe autorstwa Norma Fostera. Za przygotowanie jej polskiej wersji odpowiada Mirosław Połatyński – aktor Teatru imienia Jana Kochanowskiego w Opolu, reżyser i wykładowca. Przygotował on zarówno tłumaczenie, jak i wyreżyserował cały spektakl.

O czym opowiada spektakl komediowy „Ostra Jazda”?

Komedia opowiada o tym, do czego są zdolni ludzie, którzy zostają nagle pozbawieni pracy oraz osoby nienawidzące swojego miejsca zatrudnienia. Czy utrata posady i chęć zmiany swojego życia może doprowadzić pozornie zwyczajne osoby do ostateczności? O tym przekonacie się, oglądając ten niezwykle dynamiczny spektakl. Możemy Wam zdradzić, że naprawdę warto! Bohaterki i bohaterowie „Ostrej  Jazdy” przez wir niefortunnych wydarzeń zostają wciągnięci w nieznany im dotychczas świat showbiznesu dla dorosłych.

W jaki sposób, ustabilizowane do tej pory dorosłe osoby, dały się wciągnąć w szalony i bezwzględny pornobiznes? Można śmiało powiedzieć, że nie zawsze udaje się iść najprostszą drogą, by zdobyć pieniądze i sławę. Udowodnią nam to bohaterowie i bohaterki komedii teatralnej „Ostra Jazda”.

„Ostra Jazda” w 2022 roku – obsada spektaklu

Plan wydawał się być doskonały. Wystarczy tylko zorganizować casting, znaleźć odpowiednich aktorów i aktorki, nakręcić film i... pławić się w luksusach. Gwiazdorska obsada spektaklu, w której znajdują się: Katarzyna Żak, Magda Wójcik, Julia Kamińska, Marta Wierzbicka, Jan Jankowski, Mirosław Baka i Przemysław Sadowski, sprawdzą na scenie, czy rzeczywiście nakręcenie filmu dla dorosłych jest tak łatwym zadaniem, jak im się na początku wydawało. Co może pójść nie tak? Kiedy w grę wchodzą uczucia, takie jak miłość, wiele rzeczy może się skomplikować, a nasi bohaterowie mogą łatwo popaść w kolejne tarapaty.

Mimo serii nowych problemów i zagwozdek, początkujące gwiazdy produkcji dla dorosłych będą miały okazję do poznania siebie lepiej – i to zarówno siebie samych, jak i nawzajem. Można powiedzieć, że poznają nagą prawdę o sobie!

„Ostra Jazda” – bilety na spektakle w 2022!

Po takiej zapowiedzi chyba nikt nie ma wątpliwości, że warto wybrać się do teatru, by samemu doświadczyć „Ostrej Jazdy”. Będzie to znakomita rozrywka w gwiazdorskiej obsadzie, a wieczór upłynie nam pod znakiem rozrywki na najwyższym poziomie - bohaterowie i bohaterki, usiłując domową metodą nagrać film dla dorosłych, doprowadzą do wielu zabawnych sytuacji i zapewnią rozrywkę do łez… ze śmiechu oczywiście. Bilety na spektakl są dostępne. Zapnijcie pasy, ponieważ czeka nas naprawdę „Ostra Jazda”!

 

Bilety

28.10.2023
16:00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna Katowice
28.10.2023
19:00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe - sala audytoryjna Katowice

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.