Blog

Paweł Domagała – żona inspiruje go do śpiewania?

Asia Tarasińska
Miłość potrafi przenosić góry. I stanowi niesamowite źródło inspiracji! Nie da się zliczyć ile piosenek, wierszy czy powieści powstało pod wpływem tego uczucia. Paweł Domagała jest świetnym przykładem, że natchnienie można odnaleźć w codziennym życiu, w relacji z ukochaną i w roli ojca. O czym śpiewa artysta? Posłuchajcie i przekonajcie się sami ile magii czerpać można ze zwykłego życia.

Paweł Domagała – aktor, wokalista i autor tekstów

Paweł Domagała to aktor i piosenkarz, którego doskonale znacie. Jego zawadiacki uśmiech zostaje w pamięci na długo. Czasem zobaczycie go na deskach teatralnych, czasem na ekranie, a coraz częściej z gitarą na koncertach! Które wcielenie artysty lubicie najbardziej?

Paweł Domagała ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Grał w kilku teatrach instytucjonalnych – w stolicy, ale także w Radomiu. Wystąpił w wielu znanych i lubianych komediach filmowych. Pamiętacie rolę Lucka w „Dzień dobry, kocham cię”? Tą kreacją podbił serca fanów.

pawel domagala koncerty

Na swoim koncie ma również role teatralne. Najbardziej rozpoznawalne spektakle z jego udziałem to „Exterminator” z Teatru Dramatycznego w Warszawie oraz komedia „Między łóżkami” w reżyserii Artura Barcisia.

Paweł Domagała – życie rodzinne

Taka miłość w świecie gwiazd nie zdarza się często! Paweł Domagała poznał swoją żonę na studiach. Uczucie do niej wyraził muzyką. O kim mowa? Zuzanna Grabowska – aktorka i córka Andrzeja Grabowskiego, to ukochana piosenkarza. Mają dwie córki – Hannę i Barbarę.

Muzyk nieraz podkreśla, że żona jest dla niego inspiracją. W jednym z wywiadów powiedział:

„Zazwyczaj piszę o tym, co u mnie słychać, wobec tego słychać dużo o Zuzie, bo o kim miałbym pisać”.

pawel domagala zuzanna grabowska

Nowy singiel Pawła Domagały – „Dzieci u dziadków” i inne hity

„Dzieci u dziadków” to singiel Pawła Domagały, który był zapowiedzią jego najnowszej płyty pt. „Narnia”. Premiera albumu odbyła się w listopadzie 2022 roku. Reżyserię teledysku do piosenki Paweł Domagała powierzył właśnie żonie, a efekt ich współpracy spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów.

„Dzieci u dziadków” to kolejny z hitów artysty na miarę „Weź nie pytaj” lub „Wracaj”. Nic dziwnego, że z piosenki na piosenkę Paweł Domagała zyskuje kolejnych fanów. Jego utwory pełne są miłości, czułości i szczerości, którą czerpie prosto ze swojego życia.

pawel domagala koncerty narnia

Paweł Domagała - koncerty "Narnia Tour" 2023

Jeśli chcecie usłyszeć największe hity ostatnich lat na żywo koniecznie wpadnijcie na koncerty Pawła Domagały w 2023 roku! To doskonałe połączenie ciepłych brzmień gitary oraz miękkiego głosu artysty i nastrój odpowiedni na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne wyjście. Nie wszyscy piosenkarze tworzą tak niesamowitą atmosferę, ale Paweł Domagała wie jak wprowadzić nas w wyjątkowy klimat. Tę muzykę trzeba poczuć na własnej skórze!

Bilety

31.03.2023
19:00
G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego Jasionka, Rzeszów

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.