Blog

Lady Pank w Kołobrzegu i Świnoujściu! Była moc

Anna Stankiewicz-Sztybel
Lady Pank w miniony weekend odwiedziło dwie nadmorskie miejscowości. Zespół zagrał swoje największe przeboje w Kołobrzegu i Świnoujściu. „Było super. Panowie zmietli scenę, dawno się tak nie bawiłem” – pisze jeden z fanów.

„Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam, gdzie Ty”, „Mniej niż zero” czy „Tańcz, głupia, tańcz” – te przeboje popłynęły ze sceny w Kołobrzegu i Świnoujściu. Już po pierwszych nutach publiczność poderwała się z krzeseł i do końca koncertu bawiła się na stojąco, głośno śpiewając i klaszcząc.

Lady Pank w Kołobrzegu

– Po raz pierwszy organizowaliśmy koncert zespołu Lady Pank i było to dla nas bardzo duże wyzwanie – mówi Ania, która koordynowała wydarzenie w Kołobrzegu. – Było cudownie, zespół dał z siebie wszystko, a publiczność reagowała bardzo entuzjastycznie.

Weekendowa trasa zespołu Lady Pank „Strach się bać” rozpoczęła się 13 sierpnia w Kołobrzegu w amfiteatrze o godz. 20. Ale przygotowania zaczęły się znacznie wcześniej. Nasza ekipa wyruszyła na miejsce wyładowanym po brzegi samochodem już na kilka dni przed koncertem.

– Akcję marketingową rozpoczęliśmy jeszcze przed wjazdem do miasta, informując o koncercie z samochodu – wyjaśnia Wojtek. – W naszych działaniach dzielnie pomagał nam marynarz Piasek, który wspólnie ze swoimi kukłami zachęcał turystów do brania udziału w zabawie i promował nasze wydarzenie.

Spoty reklamowe można było usłyszeć na plaży, a klienci chętnie kupowali bilety przed samym wydarzeniem. Kilka z nich sprzedało się już w trakcie trwania koncertu, jeden nawet na bisach!

„Super koncert. Ten zespół zapewnia najpiękniejsze emocje, tyle wspomnień ;) z chęcią powtórzę” – pisze na naszej stronie Aneczka78.

„Mega dawka pozytywnej energii ” – dodaje Muszka.

Świnoujście dało czadu!

Kolejna ekipa wyruszyła do Świnoujścia. Żeby dostać się do tego miasta, trzeba zmierzyć się z promem. Czas oczekiwania zajmuje nawet kilkadziesiąt minut.

– Tak było i w tym przypadku – wyjaśnia Anita, nadzorująca wyjazd. – Mieszkańcy, którzy wjeżdżali do swojego miasta, mogli zobaczyć pięknie prezentujący się baner informujący o koncercie Lady Pank w amfiteatrze.

Koncert w Świnoujściu odbył się 14 sierpnia, dzień po pełnym wrażeń koncercie w Kołobrzegu. Poprzeczka została bardzo wysoko zawieszona. I tutaj sprzedaż trwała aż do połowy koncertu. Wśród klientów, którzy kupili bilet, pojawiło się bardzo dużo obcokrajowców – np. Niemcy, którzy podkreślali, że dobrze znają przeboje polskiego zespołu.

alt text

Widzowie dzielnie wypełniali oświadczenia o stanie zdrowia, dezynfekowali ręce, zakładali maseczki i zajmowali miejsca w odpowiednich odległościach.

„Panowie wciąż dają radę rozbujać tłumy i zmusić do wykrzyczenia: Strach się bać! :) Od zawsze uwielbiam Lady Pank i wielkie dzięki, że się nie zawiodłam i tym razem!” – podkreśliła fanka.

„Zespół prezentował się fantastycznie. Organizacja na dobrym poziomie. Warto było uczestniczyć w tym koncercie i będę mile wspominał to wydarzenie” – zapewnił w komentarzach po koncercie Darecki2059.

Całości jednego i drugiego wydarzenia dopełnił sklepik Lady Pank. Fani mogli kupić w nim koszulki z podobizną swoich ulubieńców z zespołu, nie zabrakło także płyt, zdjęć z autografami czy innych gadżetów.

Lady Pank i „Strach się bać”

Kolejne koncerty Lady Pank odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim (19 września), Płocku (20 września) i Opolu (27 września).

Na każdym z nich zespół podkreśla: „Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju.

Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. Strach się bać, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!”

Spotkajmy się na kolejnych wydarzeniach i bawmy bezpiecznie!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.