Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Lady Pank - Strach się bać

Opis

5.0 / 5
86 ocen
Recenzje
Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona”. Lady Pank połączy siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Recenzje (86)

2020-09-27 19:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Koncert zespołu LADY PANK to niezapomniane WYDARZENIE , pełen profesjonalizm i 100 % zadowolenia .
Beata
2020-09-20 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Mega emocje i atmosfera
tomo204
2020-09-27 19:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
SUPER !!!
mysza
2020-09-27 19:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Dobry koncert. Pomimo wieku są w świetnej formie. Teksty, wokal oraz gitara nie ma równych.
Tomek
2020-09-27 19:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
FANTASTYCZNY KONCERT.ZESPÓŁ DAŁ CZADU.DO ZOBACZENIA ZA ROK NA 40 URODZINACH .
Bodzio 72

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.