Blog

List do widza. Dziękujęmy, że jesteś z nami! Zobacz wydarzenia 2021

Anna Stankiewicz-Sztybel
Zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj ten list. To był najtrudniejszy rok w 20-letniej działalności Adria Art, firmy organizującej dla Ciebie spektakle, koncerty i występy kabaretów w całej Polsce. Dziękujemy, że jesteś z nami. Zapraszamy na nasze wydarzenia w 2021 roku.

Drogi Widzu!

Jeszcze w styczniu w naszym kalendarzu widniało prawie 800 wydarzeń kulturalnych, które mieliśmy w 2020 zagrać w blisko 90 miastach. Udało nam się zrealizować zaledwie 200.

Wiosną koronawirus wszedł w nasze życie z brudnymi butami. Szybko i bezlitośnie ograniczył dostęp do tego, co kochamy. Wirus na dobre się rozgościł. Teatry, opery, filharmonie i domy kultury stoją puste. A my liczymy straty.

Pamiętasz 16 marca 2020? Wtedy rząd zdecydował o zamknięciu szkół, a sprzedaż biletów spadła do zera. Skrzynka mailowa zapełniła się w kilka minut. Wiedzieliśmy już, że nie zobaczymy się z Tobą w umawianym terminie. Wielu pisało po prostu: „Proszę o zwrot pieniędzy za bilety”, ale dostaliśmy też od Was niesamowite wsparcie.

Drogi Widzu, który zostałeś z nami – dziękujemy za Twoją determinację i chęć trzymania biletu.

Dziękujemy, że korzystałeś z naszych usług, gdy nastały gorsze czasy. Za wszystkie wydarzenia zorganizowane w reżimie, które przeżyliśmy razem. Koncert Lady Pank, spektakl „Dobrze się kłamie” czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Chcemy, byś wiedział, że sale wypełnione w połowie nas martwiły. Jednak radość na twarzach osób zasiadających na widowni dawała nam siłę, by dalej działać.

Niestety, od początku listopada kultura przestała istnieć. Dzisiaj wiemy, że w tym roku nie zorganizujemy dla Ciebie wydarzeń. Chcemy jednak, byś wiedział, że mimo osłabienia nie dajemy za wygraną. Nie poddajemy się! Ze zdwojoną siłą opracowujemy dla Ciebie ofertę na 2021 rok, przynoszącą tonę radości, garść śmiechu i szczyptę wzruszeń.

Czekamy na Ciebie i odkurzamy Twój fotel. Chcesz być tam z nami?

Już dzisiaj kup bilet lub skorzystaj z vouchera na wszystkie wydarzenia, ważnego przez dwa lata od momentu zakupu.

Mówią, że nowy rok to nowe wyzwania. Dzisiaj wierzymy w te słowa mocniej niż kiedykolwiek. Mamy nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy. Naszą ofertę znajdziesz TUTAJ.

Drogi Widzu, z okazji zbliżającego się 2021 roku życzymy Ci przyjemnych emocji. Tych przeżywanych podczas naszych wydarzeń, których tak brakowało w 2020. Czekamy na Ciebie pod sceną.

Adria Art

organizator wydarzeń kulturalnych

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.