Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze

Opis

4.9 / 5
116 ocen
Recenzje
Zalewski działa na polskiej scenie muzycznej już od 2004 roku. Poznaliśmy go jako długowłosego nastolatka, który wygrał „Idola”. Teraz jest dojrzałym artystą, który nie boi się muzycznych wyzwań, a swoją publiczność zapewnia, że „Wszystko będzie dobrze”. 
 
Zalewski jest niezwykle wszechstronny. Jego wizerunek od czasów „Idola” zmienił się wielokrotnie. Z heavymetalowca muzyk wyrósł na jednego z najciekawszych młodych artystów. Eksperymentuje z muzyką elektroniczną, śpiewa Niemena i jako jeden z nielicznych wokalistów tworzy piosenki manifesty. 
 
Po wydaniu pierwszego albumu Krzysztof Zalewski na kilka lat zniknął z pierwszych stron gazet – nigdy jednak nie opuścił sceny. Grał z Kasią Nosowską, grupą Hey, Muchami i Japoto. Ta muzyczna droga ukształtowała jego drugi album – „Zelig”. Podczas trasy promującej płytę Zalef pokazał się jako multiinstrumentalista – człowiek orkiestra, który samotnie na scenie ma tyle energii co niejeden zespół. Kolejny krążek – „Złoto” – ugruntował pozycję Krzysztofa Zalewskiego w gronie najlepszych polskich twórców muzyki popularnej. Doceniła go zarówno publiczność, jak i krytycy – muzyk ma na swoim koncie trzy Fryderyki oraz „Mateusza” Trójki. 
 
Najnowsza płyta – „Zabawa” – powstała w trudnych, pandemicznych czasach. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, który śpiewa, że nigdy nie jest dobry czas na piękną katastrofę, ale mimo to zaprasza do tańca.

Recenzje (116)

2021-09-05 19:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Koncert Rewelacja Bawilismy sie dobrze i Zalewski przewyższył nasze oczekiwania .
djmayster
2021-09-02 19:00:00 Amfiteatr Kadzielnia, Kielce
Super koncert:)
Sywia
2021-09-05 19:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Było wspaniale✨😍
Kasiex
2021-09-05 19:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Rewelacyjny występ, organizacja naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo mi się spodobało zaangażowanie organizatora w spotkanie fanów z artystą- dzięki niemu miałam możliwość poznać Krzysztofa Zalewskiego osobiście.
Sandra
2021-09-05 19:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Super koncert !!!
Ela

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.