Blog

Anna Wyszkoni z nowym singlem promuje płytę „Z cegieł i łez”

Paulina Błaszkiewicz
25 listopada ukaże się kolejna płyta Ania Wyszkoni pt. "Z cegieł i łez". Dwa dni wcześniej do sieci trafił singiel o tym samym tytule. To drugi utwór z nowego albumu byłej wokalistki grupy Łzy.

„Z cegieł i łez” - osobista płyta

Życie składa się z trudności i „cegieł”, ale i łez – czasem szczęścia i wzruszenia, a czasem rozpaczy. Choć generalnie ciągle trzymam się myśli, że życie jest w porządku!” - mówi o swoim najnowszym singlu Anna Wyszkoni.

Utwór promuje jej najnowszy krążek, który na półki sklepowe trafi już 25 listopada. Natomiast 4 grudnia artystka wyruszy w trasę koncertową po Polsce.

Mam nadzieję, że każda z moich nowych piosenek trafi do serc mojej publiczności, bo to dla mnie bardzo ważna i bardzo intymna płyta - podkreśla Ania Wyszkoni, która jest jedną z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej.

Ostatnio Anna Wyszkoni chętnie angażuje się w kwestie społeczne, otwarcie mówiąc o problemach związanych ze zdrowiem psychicznym. Na swoim przykładzie pokazuje, że warto zawalczyć i siebie i pokonywać przeciwności losu.

Gościnne występy znanych muzyków

Podobnie jak na poprzednich solowych płytach Ani Wyszkoni, również w "Cegłach i łzach" pojawia się Jakub Galiński - współproducent jej podwójnie platynowych albumów. Pojawiają się także artyści, z którymi Wyszkoni współpracuje po raz pierwszy. To Michał Wiraszko, wokalista zespołu Muchy i autor tekstów wielu polskich piosenek, Tomasz Mioduszewski, wokalista i lider zespołu Jamal czy Paweł Leszowski znany jako Leski. Producentem  płyty "Z cegieł i łez" jest Łukasz Damrych, który jest pianistą w zespole Ani Wyszkoni.

Już niebawem ten znakomity skład będzie można zobaczyć i usłyszeć na koncertach z okazji 25-lecia, na które Adria Art już dziś serdecznie zaprasza.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.