Blog

Najlepszy prezent dla nauczyciela? Postaw na elegancję i wyjątkowość.

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Nauczyciele wykonują jeden z najbardziej odpowiedzialnych społecznie zawodów. To na ich barkach spoczywa wykształcenie kolejnych pokoleń. Nic dziwnego, że chcemy się należycie odwdzięczyć za ich pracę i włożony w nią wysiłek. Na zakończenie roku lub w dzień nauczyciela warto podarować wychowawcy prezent, który na długo pozostanie w jego pamięci. Bilet do teatru lub voucher na wydarzenia organizowane przez Adria Art to doskonały pomysł, jeśli szukasz oryginalnego i trafionego prezentu dla nauczyciela!

Co kupić nauczycielowi? Pomysły na dzień nauczyciela i zakończenie roku

Przywykliśmy do imponujących bukietów kwiatów, czekoladek, pamiątkowych kartek… Może warto spróbować czegoś nowego i sprawić, że prezent dla nauczyciela na pewno będzie udany? Pracownicy oświaty bardzo często mają wiele wspólnego z kulturą i starają się jak najlepiej zaprezentować jej walory swoim podopiecznym. Oprócz tego, że działają indywidualnie, zajmują się organizacją klasowych, bądź szkolnych wycieczek do teatrów. Co zrobić, by pokazać nauczycielowi, że jego wysiłki nie poszły na marne? Wystarczy podarować mu wyjście na wybrany spektakl komediowy, koncert lub kabaret!

Elegancki i uniwersalny prezent – bilety lub voucher na wydarzenia kulturalne

Pojawia się zatem pytanie: Które wydarzenie wybrać? Jakie bilety sprawią nauczycielowi największą radość? Jeśli dobrze znamy jego zainteresowania, możemy zaryzykować i podarować bilety na wybrany przez nas spektakl, koncert lub kabaret.

Dużo bardziej bezpieczną opcją jest kupno vouchera, który upoważnia do nabycia biletów na dowolne wydarzenie w Polsce organizowane przez Adria Art. Voucher to wygodny i bezproblemowy prezent, ponieważ możemy ustalić dowolną kwotę, którą go zasilimy. Może zostać podarowany zarówno indywidualnie, jak i przez większą grupę osób.

Prezent dla nauczyciela

Spektakle teatralne dla nauczycieli – dlaczego to dobry pomysł?

Jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za kupnem biletów lub vouchera jest owocnie spędzony czas. W naszym repertuarze spektakli teatralnych znajduje się wiele propozycji, zarówno dla miłośników zabawnych komedii, jak i historii z morałem. Zresztą z naszych spektakli komediowych zawsze płynie jakaś nauka! Spektakl „Dobrze się kłamie” ukazuje niewygodną prawdę o zaufaniu i przyjaźni, „Przygoda z ogrodnikiem” porusza kwestię problemów małżeńskich, a „Berek, czyli upiór w moherze 2” rzuca światło na relacje między ludźmi, których różni praktycznie wszystko. Skomplikowane perypetie miłosne czy też rodzinne (na przykład w „Porwaniu”), brawurowa obsada i, co najważniejsze, doskonała zabawa dopełniona refleksją sprawią, że obdarowana osoba będzie wspominać ten wieczór z uśmiechem na twarzy. Gwarantujemy, że niezależnie od miejsca zamieszkania i preferencji, każdy nauczyciel znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wyjątkowy i oryginalny prezent – kup Voucher na wydarzenia kulturalne

Voucher na wydarzenia kulturalne w całej Polsce kupisz na naszej stronie zaledwie w kilka minut! Wystarczy kliknąć zakładkę „Kup voucher”, wybrać jedną z dostępnych opcji i dokonać zamówienia. Jeśli chcesz podarować bilet na konkretne wydarzenie, sprawdź nasz repertuar spektakli teatralnych oraz repertuar koncertów. Nie zwlekaj, zaskocz swojego nauczyciela wyjątkowym prezentem!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.