Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artyści

Kochanie wróciłem

Opis

„Kochanie, wróciłem” udowadnia, że stara miłość nie rdzewieje. Dzięki tej znakomitej komedii śmiejemy się tak naprawdę z siebie samych. 

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma atrakcyjnego adoratora i wyluzowanego dorosłego syna, a na horyzoncie ponownie pojawia się były mąż – skruszony i pełen woli pojednania…

Wszystko jest jednak bardziej skomplikowane, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora... 

Trudno się w tym wszystkim połapać? To dodajmy, że w wydawnictwie pojawia się jeszcze druga była żona byłego męża Severine.

Wszystkie te komplikacje wywołują liczne wybuchy śmiechu. W tym zabawnym spektaklu każdy może znaleźć cząstkę siebie, bo obok tych wszystkich barwnych postaci najważniejszą rolę gra tutaj miłość.

 
Obsada: 
Maria Pakulnis
Marta Wierzbicka
Jan Jankowski
Bartosz Obuchowicz
Grzegorz Pawlak
Katarzyna Ankudowicz/Dorota Chotecka/Katarzyna Zielińska
Wojciech Wysocki/Tomasz Dutkiewicz
Robert Ostolski/Marcin Troński /Robert Rozmus 

Czas trwania: 90 minut bez przerwy 

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.