Artyści

Słoneczni chłopcy

Opis

4.9 / 5
123 oceny
Recenzje
„Słoneczni chłopcy” to błyskotliwa historia dwóch zapomnianych aktorów, którzy po latach sukcesów, ale też narastających nieporozumień, stają przed perspektywą ostatniego wielkiego występu. Kultowa komedia wraca z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych.

Ta dwójka aktorów swoimi skeczami przez lata rozbawiała publiczność, skupiając przed telewizyjnymi ekranami całe rodziny. Choć aktorzy są postrzegani jako nierozłączny duet, w rzeczywistości nie mogą znieść swojego towarzystwa i od lat pozostają skłóceni, nie utrzymując kontaktu. 

Pewnego dnia otrzymują intratną propozycję powrotu do studia telewizyjnego ze swoim legendarnym popisowym numerem, aby ostatni raz wystąpić razem. Czy wygrają wzajemne animozje, czy potrzeba bycia w centrum uwagi? A może jednak nie mogą bez siebie żyć?

Niezawodny duet: Artur Barciś i Cezary Żak powraca jako wiecznie przekomarzająca się para w komedii, która zdaje się być napisana specjalnie dla nich. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Słonecznych chłopców”!

Obsada:
Al Lewis – Artur Barciś
Willie Clark – Cezary Żak
Pielęgniarka – Martyna Krzysztofik
Ben Silverman – Fabian Kocięcki
W nagraniach głosowych udział wzięli: Marcin Hycnar, Jan Malawski oraz Michał Zieliński
 
Reżyseria: Marcin Hycnar
Przekład: Bartosz Wierzbięta
Muzyka: Mateusz Dębski
 
Czas trwania: 135 minut, jedna przerwa
Data premiery: 9 grudnia 2021
 
Uwaga! W trakcie spektaklu na scenie palone są papierosy.

Recenzje (123)

2023-03-24 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Super spektakl, bardzo nam się podobał.
mm
2023-02-11 20:15:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Znakomity duet Panów Cezarego Żaka i Artura Barcisia mogłabym oglądać na okrągło. Nie zabrakło nawiązań do „Miodowych lat”. Polecam serdecznie :D
Sylwia
2023-03-24 17:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
RE-WE-LA-CJA !!!
Aga
2023-03-24 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
REWELACJA!!! Kapitalna sztuka w MISTRZOWSKIM wykonaniu. Ciężko opisać kunszt aktorski w kilku słowach. Lekkość, zaangażowanie, styl, i sprinterskie tempo powoduje, że aktorzy bawią się sztuką porywając widownię w inny świat. Od lat Szanowni Słoneczni Chłopcy są moimi kinowymi idolami z racji osobowości, kultury i życia prywatnego. Dlaczego? Bo nie szukają skandalu, nie rozwodzą się i żenią po 20 razy na rok, są fenomenalnymi aktorami którzy jeżeli potrzeba potrafią widownię zasmucić, dać do myślenia, uderzyć inteligentną anegdotą, ale przede wszystkim rozbawić. Nawet jeżeli nie podzielacie mojej opinii to i tak warto udać się na spektakl bo sztuka jest najlepszą na jakiej byłem, a byłem już na bardzo wielu.
Kyczy.88
2023-03-24 20:15:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Bardzo przyjemny spektakl. Gdyby nie został napisany w Stanach, powiedziałbym, że stworzony dla Panów Żaka i Barcisia.
JacekM

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.