Blog

Nie masz pomysłowego prezentu na Dzień Matki? Kup bilety do teatru!

Asia Tarasińska
Czasami zdarza się, że nie mamy dużo czasu i potrzebujemy szybkiego rozwiązania na prezent, który nie będzie wyglądał na "wymuszony" . Czy istnieje prezent, który zaspokoi każdy gust, jest dostępny natychmiast i dostarczy niezapomnianych przeżyć? Oczywiście! Pozwól nam przedstawić Ci Voucher Adria Art - idealny prezent last minute na Dzień Mamy!

Wyjątkowy pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy

Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, aby pokazać naszą miłość i wdzięczność. brakuje Ci czasu na znalezienie idealnego prezentu? Wciąż możecie zrobić swoim mamom wspaniały prezent i wybrać się z nimi do teatru, na koncert lub występ kabaretowy. Voucher Adria Art jest doskonałym rozwiązaniem last minute. Dzięki niemu Twoja mama będzie mogła wybrać jedno z wielu wydarzeń kulturalnych, które zapewnią jej niezapomniane przeżycia. Nie wahaj się, zaskocz swoją mamę unikalnym prezentem, który z pewnością spełni jej oczekiwania i dostarczy radości.

Voucher - szybki prezent na wiele wydarzeń

Voucher - prezent pełen emocji

Nasz voucher pozwala wejść na kilkaset różnych wydarzeń kulturalnych. Odpręż się na wyjątkowych koncertach, poznaj historię niezapomnianych spektakli i baw się dobrze na najlepszych występach kabaretowych.

Voucher Adria Art jest ważny przez dwa lata od momentu zakupu. Gramy w małych, lokalnych domach kultury i dużych, prestiżowych salach w całej Polsce, więc Mama na pewno znajdzie coś dla siebie!

Najlepsze propozycje teatralne na Dzień mamy

Pikantni Dzien mamy

Pikantni to dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, które szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Co się wydarzy, kiedy zdecydują się na wspólną intymną schadzkę? Ta komedia Stefana Vögla to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa.

Nerwica natręctw” w reżyserii Artura Barcisia to opowieść o skomplikowanych osobowościach, które spotykają się w poczekalni genialnego psychiatry.

Pacjenci długo oczekujący na lekarza, zaczynają rozmawiać o swoich problemach. Niekontrolowane przeklinanie, maniakalne liczenie wszystkiego, strach przed bakteriami, powtarzanie każdego zdania, niemożność postawienia kroku na linii oraz nerwica natręctw to zaburzenia, z którymi bohaterowie zmagają się na co dzień. By zabić czas do przybycia psychiatry, próbują pomóc sobie wzajemnie. Czy wyleczą się sami?

Czy wiesz, które z Twoich przyjaciół mają najwięcej do ukrycia? Ta zabawna sztuka przeniesie Cię do wieczoru pełnego tajemnic i odkryć, gdy każdy musi podzielić się zawartością swojego telefonu. Dobrze się kłamie to świetna propozycja dla miłośników humoru i intrig.

Dobrze sie klamie - dzien mamy

Ślub doskonały” to błyskotliwa komedia, w której ścierają się różne wartości, gdzie serce walczy z rozumem, a bohaterowie stają przed trudnymi życiowymi wyborami. Gdy nadchodzi dzień ślubu, w głowach postaci pojawiają się wątpliwości i pytania. Czy kocham swoją przyszłą żonę? Czy będzie to wesele, o którym naprawdę marzyliśmy? Czemu ulegam społecznej presji i wychodzę za mąż? Może do szczęścia wcale nie jest mi potrzebne małżeństwo?

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.