Blog

Jak założyć aplikację Adria Art? Wykonaj te kroki i zgarniaj rabaty!

Ola Malich
Nie za dobrze czujesz się z nowymi technologiami? Trafiłeś w idealne miejsce! W kilku prostych krokach możesz założyć sobie aplikację Adria Art w swoim telefonie i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w Twojej okolicy. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Czytaj dalej!

Jak założyć aplikację? Instrukcja krok po kroku.

W dzisiejszych czasach bez telefonu jak bez ręki, dlatego warto mieć w nim to, co jest dla nas ważne. Jeśli tak jak my – lubisz dobrą rozrywkę, koniecznie zainstaluj sobie aplikację Adria Art. Nie wiesz, jak to zrobić? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy tę krótką instrukcję 😊

Otwórz aplikację Sklep Play lub (jeśli masz IPhone’a – App Store) – jeśli nie wiesz, jaka to ikonka – spójrz na obrazek.

aplikacja adria art - google play i app store

Możesz także kliknąć TUTAJ i przejść bezpośrednio do miejsca, skąd pobierzesz aplikację.

 

W wyszukiwarce u góry wpisz frazę „Adria Art” i odszukaj w wynikach odpowiednią ikonkę podpisaną „Adria Art”. Następnie kliknij „Zainstaluj” i poczekaj aż aplikacja zostanie pobrana na Twoje urządzenie. Kiedy proces instalacji się zakończy, kliknij „Otwórz”, aby przejść do naszej aplikacji

jak zainstalowac aplikacje adria art

 

Jeśli nie masz jeszcze konta – kliknij „Zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany na naszą stronę internetową, gdzie będziesz musiał uzupełnić formularz rejestracyjny. (kroki te można pominąć, jeśli posiadasz konto w serwisie adria-art.pl)

W formularzu rejestracyjnym na stronie adria-art.pl zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego, a także adresu mailowego (który będzie Ci później służył do logowania), jak również o stworzenie hasła do konta.

Po zaznaczeniu koniecznych zgód, wybierz swoje województwo z listy.

jak zainstalowac aplikacje adria art 2

 

Następnie zaloguj się do swojego konta mailowego, aby zweryfikować podany przy rejestracji adres mailowy. Już za samo zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej dostajesz 10 punktów – gdy uzbierasz ich 100, będziesz mógł je wymienić na korzystne rabaty!

jak zainstalowac aplikacje adria art 3

 

Kiedy już masz konto – powróć do aplikacji Adria Art i wykorzystaj do logowania podany przy rejestracji adres mailowy i stworzone przez Ciebie hasło. I już! To wszystko. Od teraz jesteś dumnym posiadaczem aplikacji Adria Art. Dzięki temu, że założyłeś właśnie aplikację – możesz korzystać z ekskluzywnych rabatów. Od razu po zalogowaniu się w aplikacji zobaczysz pierwszy, czyli voucher na 20 zł rabatu na dowolne wydarzenie.

jak zainstalowac aplikacje 4

 

Jak korzystać z rabatów?

Aby z niego skorzystać – wystarczy, że wybierzesz z dolnego paska zakładkę „Profil”, a kiedy ona się załaduje – kliknij „Vouchery” – tam będzie dostępny Twój voucher. Skopiuj (lub przepisz) jego numer (ciąg cyfr i liter) przy zakupie dowolnego biletu, a jego cena zostanie obniżona!

Dodatkowo, przy rejestracji zyskałeś już 10 punktów, ale możesz je kolekcjonować na różne sposoby.

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, czeka tam na Ciebie e-mail z zaproszeniem do naszego newslettera. Jeśli się do niego zapiszesz – zyskasz kolejne 60 punktów.

Kolejnych 20 czeka na Ciebie, gdy uzupełnisz wszystkie dane w zakładce „Profil” (znajdziesz ją w dolnym pasku).

Za zakup każdego biletu dostajesz dodatkowe 20 punktów. A gdy napiszesz recenzję po wydarzeniu – kolejne 5 punktów.

Możesz je zbierać także – ćwicząc pamięć w naszych quizach. Wszystkie quizy znajdziesz w zakładce „Rozrywka”. Za każdą poprawną odpowiedź w quizie otrzymujesz 1 punkt. Pamiętaj! Punkty dostajesz wyłącznie w quizach punktowanych!

Quizy aplikacja adria art

Widzisz, jak szybko można zdobyć dużą liczbę punktów? A gdy nazbierasz ich minimum 100, to możesz je wymienić na zniżkę lub rabat (za każde 10 punktów zyskujesz złotówkę rabatu, czyli prosty rachunek 100 punktów – 10 zł rabatu) na następne wydarzenia.

Jak sprawdzić wydarzenia w Twoim mieście?

Aplikacja daje Ci nie tylko komfort posiadania zniżek i biletów w jednym miejscu, ale możesz też błyskawicznie sprawdzić wszystkie planowane w Twoim mieście wydarzenia!

Wszystkie interesujące Cię wydarzenia znajdziesz w zakładce „Rozrywka”, a zakupione bilety – w zakładce „Bilety”.

Kultura na jedno kliknięcie!

W ten prosty sposób masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze chętniej będziesz korzystać z naszych wydarzeń. Do zobaczenia!

Komentarze

Agnieszka
Komedia godna polecenia.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.