Blog

Nowa trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju 2021. Za długo byli grzeczni

Anna Stankiewicz-Sztybel
Kabaret Moralnego Niepokoju szykuje nową trasę. Znamy już plakat, mamy tytuł. I jedno jest pewne – grzecznie nie będzie. Panowie głośno mówią: „Za długo byliśmy grzeczni”. Czym tym razem zaskoczą publiczność? Wyczekujcie startu trasy i bawcie się dobrze!

Kabaret Moralnego Niepokoju istnieje od prawie 30 lat. Niezmiennie cieszy publiczność wyszukanymi skeczami. Członków zespołu oglądaliśmy już w przebraniach polityków, muzyków i rodziców. Teraz przyszła pora na coś zupełnie nowego – niegrzecznego.

Kabaret Moralnego Niepokoju mówi: „Za długo byliśmy grzeczni”

Trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Za długo panowie byli grzeczni” rozpocznie się w 2021 roku. Już teraz KMN pokazuje nam namiastkę tego, co będziemy mogli obejrzeć.

Plakat, podobnie jak poprzednie zapowiadające nowe trasy, tradycyjnie przedstawia czwórkę kabareciarzy. Są to: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borowski i Rafał Zbieć. W samym centrum znajduje się świecący, czerwony cadillac.

Kabaret Moralnego Niepokoju tym razem postawił na elegancję: koszule, spodnie od garnituru i marynarki. Całość dopełniają biżuteria w postaci grubych łańcuchów, bransoletek, sygnetów i ciemnych okularów. Dookoła nich rozciąga się kalifornijski klimat. Taka aranżacja zwiastuje jedno: niezapomnianą zabawę.

alt text

Kabaret Moralnego Niepokoju w Łodzi i Katowicach

Nowa trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju w 2021 roku odwiedzi m.in. Dąbrowę Górniczą, Chrzanów, Katowice i Łódź. Spotkania z najbardziej rozpoznawalnym kabaretem w Polsce rozpoczną się w lutym! Wypatrujcie informacji na naszej stronie.

Sprzedaż biletów ruszy już w przyszłym tygodniu TUTAJ.

Pod koniec kwietnia 2020 roku w wywiadzie dla Polska Times, Robert Górski podkreślał:

„Zacznę od tego, że napisałem nowy program do kabaretu pod tytułem »Za długo panowie byli grzeczni« (…). No i fajnie, bo bym pewnie odkładał to pisanie i odkładał, a tak usiadłem i napisałem”.

I dodał, nawiązując do obecnej sytuacji związanej z COVID-19:

„Wśród nas jest część pesymistów, którzy uważają, że ludzie nie wrócą na sale teatralne, kabaretowe, tak wcześnie. A inni przeciwnie, uważają, że ludzie będą tak spragnieni normalności, że jak tylko pojawi się pierwsza okazja, ruszą do kin, wrócą do teatrów i przyjdą na kabaret. Rzeczywiście, zawsze w chwilach grozy czy niepewności ludzi ratował humor. To jest broń, którą zawsze mamy przy sobie (…). Nie mogę więc czekać, aż pandemia minie, tylko muszę działać, bo być może są tacy, którzy tego ode mnie, czy od nas, oczekują”.

Kabaret Moralnego Niepokoju i „Tego jeszcze nie grali”

Ci, którzy nie zdążyli obejrzeć jeszcze starej trasy Kabaretu Moralnego Niepokoju, nic nie stracili! Wciąż istnieje możliwość wybrania się na program „Tego jeszcze nie grali”.

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju to przede wszystkim odzwierciedlenie naszej rzeczywistości. Obecnie kabareciarze starają się stronić od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można wychwycić ironiczne uwagi skierowane w stronę „organów władzy”.

Cechą charakterystyczną Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter.

Trasa „Tego jeszcze nie grali” to gwarancja wyśmienitej zabawy i najwyższy poziom rozrywki! Sprawdźcie, w których miastach gramy, TUTAJ.

Wydarzenia

13.12.2021
17:30
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice
13.12.2021
20:30
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice

Komentarze

Mirek
A kiedy w Trójmieście???

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.