Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

Jaki prezent na święta dla rodziców czy żony? Kup Voucher Adria Art

Anna Stankiewicz-Sztybel
No i mamy grudzień. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty nadal nie masz prezentu? Nie panikuj! Mamy idealną propozycję pod choinkę dla twoich najbliższych. Prezent dla rodziców, męża czy dobrych przyjaciół. To voucher na wszystkie wydarzenia kulturalne, ważny przez dwa lata od daty zakupu. Przygotowaliśmy go w dwóch formach – eleganckiego blankietu i błyskawicznego PDF-a.

Kilkaset wydarzeń rocznie w całej Polsce. Spektakle, kabarety i koncerty. Co wybierasz? Nie musisz decydować teraz. Podaruj bliskim na święta nasz voucher i zaplanuj z nimi wspólne wyjście na niezwykłe wydarzenia kulturalne z naszego repertuaru. To idealny prezent na święta.

Prezent last minute – voucher w formie PDF-a

Czas pędzi nieubłaganie. Tyle spraw na głowie do załatwienia przed świętami! Sprzątanie domu, zakupy spożywcze i przygotowywanie potraw. Kiedy to wszystko zrobić, gdy chodzisz do pracy i opiekujesz się dziećmi? A prezenty? Czy biegać po galeriach, kiedy lekarze wciąż namawiają, żeby zostać w domu? Spokojnie! Odpręż się, mamy dla ciebie wyjątkowe rozwiązanie.

Po raz pierwszy przygotowaliśmy voucher na wszystkie nasze wydarzenia – ważny przez dwa lata od momentu zakupu.

Voucher, który po zakupie otrzymasz na adres e-mail, posiada przyjemną w odbiorze formę. Możesz przekazać go na skrzynkę elektroniczną obdarowywanej osobie lub wydrukować i wręczyć w kopercie.

Nasz voucher będzie dobrze wyglądać zarówno w kolorystyce czarno-białej, jak i kolorowej. Na każdym bonie podarunkowym znajdują się puste pola, w które można wpisać, dla kogo i od kogo jest prezent. Są też: instrukcja realizacji vouchera, jego unikatowy kod, data ważności i wartość. Nasz prezent po złożeniu zmieści się w klasycznej kopercie C5. Warto dołączyć do niego krótkie życzenia.

alt text

Voucher Adria Art – elegancki prezent dla wymagających

Dla tych, którzy dbają o szczegóły, przygotowaliśmy wyjątkową wersję vouchera w formie blankietu, wydrukowanego na sztywnym, 350-gramowym papierze z matowym wykończeniem. Karta w biało-czerwono-czarnej kolorystyce jest formatu A5.

Tutaj na przodzie kartki również możesz własnoręcznie wpisać, dla kogo jest przeznaczony prezent, kto go wręcza, jaką posiada wartość oraz wpisać jego unikatowy kod. Otrzymałeś go na adres e-mail, zaraz po zakupie vouchera.

Tył to krótka instrukcja dotycząca realizacji zakupu biletu z kodem promocyjnym oraz informacją o dacie ważności. Voucher w tej odsłonie pakujemy w ozdobną, czerwoną kopertę i wysyłamy do Ciebie pocztą. Aby go nabyć, wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć przycisk wyboru eleganckiego blankietu.

Którą opcję wybierzesz – wysyłkę mailem czy na eleganckim papierze? Dla kogo kupujesz prezent? Zastanów się, która wersja przypadnie bardziej do gustu twojemu mężowi, rodzicom czy przyjacielowi.

alt text

Prezent na święta pełen emocji

Dlaczego warto wybrać voucher Adria Art jako prezent na święta? W zeszłym roku zorganizowaliśmy prawie 500 wydarzeń w całej Polsce, w dokładnie 88 miastach. Nasze spektakle, kabarety i koncerty widziały tysiące ludzi.

W ofercie znajdziesz komedie z udziałem największych gwiazd, takie jak „Przygoda z ogrodnikiem” z Anną Muchą, „Nerwica natręctw” w reżyserii Artura Barcisia czy „Berek, czyli upiór w moherze 2” z Ewą Kasprzyk i Danielem Olbrychskim. Nie zabraknie również koncertów Varius Manx & Kasi Stankiewicz, Krzysztofa Cugowskiego czy Michała Szpaka.

Lubisz się śmiać? Proszę bardzo! Zapraszamy na Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Kabaret Młodych Panów. Od ciebie zależy, jak spędzisz wymarzony wieczór.

Przypominamy, voucher jest dostępny na naszej stronie. Wystarczy wejść na stronę główną i kliknąć czerwony pasek na górze. Pełną instrukcję zakupu vouchera znajdziesz TUTAJ.

Wydarzenia

16.01.2022
16:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice
16.01.2022
19:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.