Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: S.Soyka, P. Domagała i inni

Opis

4.8 / 5
66 ocen
Recenzje
Grażyna Łobaszewska słynie z takich hitów jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”. W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności!

Artystka od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel.

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziesz je podczas wyjątkowych koncertów jubileuszowych artystki. Nie zabraknie pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.

Podczas koncertów Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie zespół Ajagore, a także niezwykli goście. Na scenie zobaczymy m.in. Melę Koteluk, Adama Nowaka, Stanisława Soykę, Kubę Badacha, Pawła Domagałę i Piotra Bukartyka.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. Sprawdź aktualny repertuar koncertów w 2022 i zarezerwuj bilety!

Goście występujący na trasie koncertowej:

Bydgoszcz: Mela Koteluk, Stanisław Soyka, Kuba Badach
Szczecin: Mela Koteluk, Adam Nowak, Stanisław Soyka
Łódź: Mela Koteluk, Adam Nowak, Stanisław Soyka
Wrocław: Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Stanisław Soyka 


Recenzje (66)

2022-09-27 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Dla Pani Grażyny 5 gwiazdek. Głosowo super. Mam tylko jeden problem.Dlaczego koncert reklamowany jest nazwiskiem Brodki jako jednego z gości specjalnych,a Brodka we Wrocławiu nie wystąpiła?
Ker
2022-09-27 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Było super.
Ewa
2022-09-27 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Fantastyczny występ. Polecam
Iwo
2022-09-27 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Cudowny wieczór. Dużo dobrej energii. Pani Grażyna pełna energii i humoru. Goście również dopisali. Uwielbiam takie koncerty.
Agnieszka
2022-09-27 19:00:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Koncert bardzo przyzwoity, tylko jeden zaproszony Gość - P.Bukartyk - nie umiał się powstrzymać i wulgarnie wprowadził wątek polityczny. Okazało się, że człowiek zarabiający na siebie słowem nie ma szacunku dla własnego języka!? Słabe. I To był niski poziom na tle innych bardzo dobrych Artystów!
J

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.