Blog

"Po co ten krzyk"- jest kolejny zwiastun nowej płyty Pawła Domagały

Paulina Błaszkiewicz
Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” to piosenki, które znajdą się na nowej płycie Pawła Domagały zatytułowanej "Narnia". Od dziś możemy słuchać nowego utworu pt. "Po co ten krzyk", który również promuje to wydawnictwo.

Fani Pawła Domagały mogą dziś  świętować podwójnie. Z jednej strony wystarowała przedsprzedaż płyty „Narnia” - czwartego albumu studyjnego piosenkarza. Start przedsprzedazy zbiegł się w czasie z premierą nowego singla pt. „Po co ten krzyk”. To już trzeci singiel promujący nową płytę Pawła Domagały. Poprzednie piosenki- „Łe Łe” i „Dzieci u dziadków” - mogliśmy usłyszeć wcześniej w tym roku. „Po co ten krzyk” to jedna z najbardziej osobistych piosenek artysty, w której Paweł Domagała opowiada o poczuciu bezradności:

„Bardzo długo pisałem piosenkę „Po co ten krzyk”. Myślę, że przeszła ze mną sporo. Była ze mną, gdy byłem zły, załamany, gdy walczyłem o nadzieję, gdy ją traciłem. Myślę, że jest o bezradności, ale takiej, z której na samym końcu możemy czerpać siłę do zmian. Mam nadzieję, że z Wami też zostanie na długo” – mówi Paweł Domagała.

Nadchodzące koncerty Pawła Domagały na trasie „Narnia Tour”

Niebawem piosenkę będzie można usłyszeć na żywo w trakcie koncertów Pawła DomagałyNarnia Tour”, promujących jego nowy album. Płyta zatytułowana "Narnia" ukaże się 18 listopada i jest jednym z najbardziej oczekiwanych krążków tej jesieni. Można ją kupić w przedsprzedaży, co jest nie lada gratką dla fanów artysty.

"Narnia" to czwarta płyta Pawła Domagały. Wcześniejsze albumu artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” zyskał status złotej płyty.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.