Blog

Paweł Domagała zaprasza na stand-up „Zresztą nieważne”

Ola Malich
Znany i lubiany aktor, piosenkarz i komik szykuje dla fanów i fanek niespodziankę, która będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki! Po latach namawiania Paweł Domagała zdecydował się na własny program stand-upowy. Z okazji swoich 40. urodzin postanowił zrobić sobie prezent i zadebiutować z własnym programem „Zresztą nieważne”. Co przygotował artysta?

Paweł Domagała ma nowe powołanie? Co przygotował w swoim stand-upie?

„Zresztą nieważne” to tytuł jego debiutanckiego show, które obiecuje być pełne radykalnych żartów i bezpośredniego kontaktu z publicznością.  Zachęcony przez swoich fanów i przyjaciół Paweł Domagała postanawia wyjść poza swoje granice i zaprosić publiczność do odważnej podróży po świecie jego żartów i obserwacji.

Pierwszy program „Zresztą nieważne” gwarantuje wspaniałe emocje i niesamowitą zabawę! Będzie ostro, śmiało, a czasami nawet wstydliwie – wszystko w stylu najlepszego humoru! Jak mówi twórca całego zamieszania: „Wszyscy będziemy się świetnie bawić… Ja na pewno”. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zarezerwuj bilety na stand-up „Zresztą nieważne”.

Więcej o najnowszym stand-upie Paweł Domagała opowiada w podscaście „Dobry przelot”.

Kim jest Paweł Domagała?

Paweł Domagała urodził się w 1984 roku we Wrocławiu, ale wychowywał się w Radomiu. W 2007 roku skończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Pracował w wielu warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze na Woli, Teatrze Dramatycznym czy Teatrze Polonia, współtworzył także spektakle w radomskim Teatrze Powszechnym, w którym – jeszcze jako uczeń liceum – zadebiutował rolą Ignasia w sztuce „Trans-Atlantyk” w reż. Krzysztofa Galosa. To wszechstronny artysta: grający, śpiewający, komponujący i występujący w kabarecie, który od lat cieszy się niewzruszoną sympatią i uznaniem fanów. Popularny nie tylko z telewizji czy sceny teatralnej, ale również – zwłaszcza ostatnio – ze swojej twórczości muzycznej. Paweł Domagała to artysta, który łatwo zdobywa odbiorców, dzięki autentyczności, szczerości i niezwykłej więzi, jaką nawiązał z widzami i słuchaczami.

Występował także z Kabaretem na Koniec Świata, utworzonym w 2010 roku przy Laboratorium Dramatu. W 2009 roku zaprezentował się jako muzyk z zespołem Ginger, a siedem lat później wydał swój solowy singiel pt. „Jestem tego wart”, który zapowiadał płytę „Opowiem Ci o mnie”, nagraną wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Pod marką założonego razem wydawnictwa Domagała&Borowiecki ukazały się ich następne płyty: „1984” i „Wracaj”. Pierwsza z tych płyt była promowana trasą koncertową „1984”. Po wydaniu pierwszego solowego singla kariera muzyczna Pawła Domagały nabrała rozpędu, a płyty „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną („1984” podwójną). Krążek „Wracaj” artysty łączy w sobie elementy muzyki country, ale nie zabrakło na niej także wzruszających ballad, a także utworu wykonanego razem z raperem KęKę.

Koncerty i występy Pawła Domagały

Trasa koncertowa „Wracaj Tour” cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Ostatnie koncerty z tej trasy miały miejsce latem 2022 roku w ramach trasy koncertowej „na bis”.

Jesienią 2022 roku Paweł Domagała ruszył w trasę koncertową promującą płytę, pt. „Narnia Tour”. Koncerty cieszyły się się wielką popularnością wśród fanów i fanek. Nic dziwnego – muzyczna wrażliwość artysty, poczucie humoru, doskonała oprawa świetlna – wszystko to jest gwarancją niezapomnianego wieczoru.

Domagała nadal pozostaje też aktywnym aktorem teatralnym. Kilka lat temu można go było oglądać na żywo w spektaklu „Między łóżkami”. Obecnie możemy zobaczyć występy aktorskie Pawła w „Ożenku” w reżyserii Janusza Gajosa.

„Zresztą nieważne” – nie przegap stand-upowego debiutu Domagały!

Stand-up Pawła Domagały to nie tylko zbiór dowcipów i anegdot, ale także osobista opowieść o jego życiu, karierze i spojrzeniu na świat. Czyni to z dużą dozą dystansu, autoironii i szacunku dla innych. Jego stand-up to także okazja do poznania Pawła Domagały od innej strony. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią się śmiać i dobrze bawić, ale także dla tych, którzy chcą się zastanowić i porozmawiać o ważnych sprawach. Jeśli chcesz się dobrze bawić i pośmiać z Pawłem Domagałą, nie przegap tej okazji i zarezerwuj bilety na jeden z jego występów!

Bilety

26.10.2024
17:30
Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja Szczecin
26.10.2024
20:00
Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja Szczecin

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.