Artysta

Joanna Kołaczkowska z Kabaretu Hrabi

Bio

Wulkan pozytywnej energii, uwielbiana przez widzów za dystans, ciepło i śmiech nie do podrobienia – Joanna Kołaczkowska od lat podbija serca widowni podczas występów z kabaretem Hrabi.

Joanna Kołaczkowska urodziła się w 1966 roku. Pochodzi z Polkowic. Od najmłodszych lat związana z występami: trenowała taniec ludowy oraz łyżwiarstwo. W 1987 roku, będąc na studiach, za namową Adama Nowaka wzięła udział w castingu do kabaretu Drugi Garnitur i… tak to się zaczęło. Następnie był kabaret Potem, z którym występowała do momentu zakończenia działalności grupy w 1999 roku.

Joanna Kołaczkowska znana jest również z improwizowanego serialu pt. „Spadkobiercy”, w którym wciela się w Dorin Owens. Od 2002 roku współpracuje z kabaretem Hrabi, w którym nie tylko występuje, ale również współtworzy programy. Na swoim koncie ma występy w sztukach teatralnych, m.in. w reżyserowanym przez Stanisława Tyma spektaklu „Dżdżownice wychodzą na asfalt” czy „Kobieta z widokiem na taras”, które grane były w Teatrze Polonia w Warszawie.

Joanna Kołaczkowska udzielała się również jako felietonistka i prowadząca audycje radiowe. Razem z Szymonem Majewskim tworzy podcast pt. „Mówi się”. Mogliśmy zobaczyć ją także w teledysku do piosenki Moniki Borzym i Artura Andrusa pt. „Ty tu, ja tam tango”.

JOANNA KOŁACZKOWSKA I KABARET HRABI W NOWEJ ODSŁONIE

Widzowie Adria Art mieli okazję oglądać Joannę Kołaczkowską w programie kabaretu Hrabi i Czesława Jakubca pt. „Ariaci”. Ta propozycja, będąca połączeniem koncertu i kabaretu. Joanna Kołaczkowska występowała w 2022 roku gościnnie w programie muzyczno-kabaretowym pt. Dużo kobiet, bo aż trzy. Artystka występuje u boku Magdy Umer, Hanny Śleszyńskiej i Artura Andrusa.

W 2023 artystka wystąpi z Kabaretem Hrabi w programie "Gdy powiesz: TAK". To zabawna opowieść o dwóch stronach małżeństwa z wyraźnym przekazem - mimo wszystko warto się żenić!

Artystka występuje też jako Hrabina Pączek! Jej najbliższe występy znajdują się w repertuarze.

Bilety

Joanna Kołaczkowska z Kabaretu Hrabi - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.