Artyści

Kochanie wróciłem

Opis

„Kochanie, wróciłem” udowadnia, że stara miłość nie rdzewieje. Dzięki tej znakomitej komedii śmiejemy się tak naprawdę z siebie samych. 

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma atrakcyjnego adoratora i wyluzowanego dorosłego syna, a na horyzoncie ponownie pojawia się były mąż – skruszony i pełen woli pojednania…

Wszystko jest jednak bardziej skomplikowane, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora... 

Trudno się w tym wszystkim połapać? To dodajmy, że w wydawnictwie pojawia się jeszcze druga była żona byłego męża Severine.

Wszystkie te komplikacje wywołują liczne wybuchy śmiechu. W tym zabawnym spektaklu każdy może znaleźć cząstkę siebie, bo obok tych wszystkich barwnych postaci najważniejszą rolę gra tutaj miłość.

 
Obsada: 
Maria Pakulnis
Marta Wierzbicka
Jan Jankowski
Bartosz Obuchowicz
Grzegorz Pawlak
Katarzyna Ankudowicz/Dorota Chotecka/Katarzyna Zielińska
Wojciech Wysocki/Tomasz Dutkiewicz
Robert Ostolski/Marcin Troński /Robert Rozmus 

Czas trwania: 90 minut bez przerwy 

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.