Blog

Dwa „Śluby doskonałe” - premiera filmu i nowej komedii teatralnej!

Asia Tarasińska
Początek 2023 roku obfituje w ciekawe wydarzenia kulturalne, nowe koncerty, premiery teatralne i filmowe. Jedną z głośnych produkcji, która będzie miała swoją premierę 13 stycznia, jest „Ślub doskonały”. Ten tytuł doskonale znacie, prawda? Na podstawie sztuki Robina Hawdona powstał również spektakl komediowy „Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu”.

„Ślub doskonały” – nowy film komediowy

13 stycznia 2023 roku w kinach pojawi się nowa komediowa produkcja. Film „Ślub doskonały”, który wyreżyserował Nick Moran, zapowiada się bardzo ciekawie! Co nieco zdradza nam podtytuł „A miało być tak pięknie”. To opowieść o dniu, w którym dwie osoby mają zawrzeć związek małżeński. Czy dobrze się znają? Czy się kochają? Co bohaterowie ukrywają przed sobą? Sami twórcy określili swój film jako nieprzyzwoity i niecenzuralny. To będzie mocna dawka ostrego humoru.

Warta uwagi jest nie tylko fabuła filmu, ale także obsada! Oryginalną pannę młodą gra Aleksandra Adamska, którą widzowie pokochali w roli Pati w serialu „Skazana”. Aktorka zagrała tam u boku Agaty Kuleszy. Obok bohaterki na ślubnym kobiercu ma stanąć zagubiony mężczyzna, w którego wcielił się Adam Woronowicz. Kluczową rolę w przedmałżeńskim zamieszaniu odgrywa postać zagrana przez Ewę Kasprzyk. Wątpliwości odnośnie organizacji ceremonii rozwiewa słowami „Ale co może pójść nie tak? To będzie ślub doskonały!”. Jest jeszcze jedna aktorka, którą znacie, chociaż w tej charakteryzacji nie będzie łatwo ją rozpoznać. Mowa o Magdzie Lamparskiej, która wystąpiła przed kamerą w stroju pokojówki, z różowymi włosami, kolczykiem w nosie i w glanach. W roli księdza obsadzono Andrzeja Grabowskiego.

„Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu” – nowa komedia teatralna

Spektakl Adria Art o tytule podobnym do filmowej realizacji również zapewni Wam niemałą dawkę emocji! Przedstawienie Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu” w reżyserii Rafała Sisickiego opowiada o dniu ślubu, w którym w umysłach bohaterów zaczynają się rodzić kluczowe pytania. Wybrać to, co podpowiada serce czy rozum? Co właściwie czuję do drugiej osoby? Czy jestem gotowy na tak ważny i odpowiedzialny krok, jakim jest małżeństwo?

Nowa komedia z Michałem Milowiczem i Edytą Herbuś to adrenalina, łzy, romantyczne wzruszenia i śmiech. To po prostu cały wachlarz emocji, który przeżywacie razem z bohaterami przedstawienia.

Ślubne i małżeńskie wątki możecie odnaleźć także w innych spektaklach Adria Art. Oto krótka lista przedstawień, które dotykają tej tematyki na różnych poziomach: „Pikantni”, „Wiesz, że wiem”, „Przygoda z ogrodnikiem”, „Oszuści”, „O mało co…”, „żONa” oraz „Seks dla opornych”.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.