Blog

Kasia Lins w nowym teledysku „Śniłam, że jest spokój”

Martyna Nitek
Teledysk do „Śniłam, że jest spokój” Kasi Lins rozbudza apetyt na letnie koncerty artystki. W rocznicę premiery albumu „Moja wina” klip pojawił się w sieci i spotkał się z entuzjastycznym odbiorem fanów. Co jeszcze ma dla nich artystka z okazji urodzin swojej płyty?

W sobotę minął dokładnie rok, odkąd ukazał się ostatni album Kasi Lins. „Moja wina” spotkała się z pozytywną reakcją zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Na płytę składają się intrygujące kawałki z pogranicza alternatywy i noir popu. Ponieważ album pojawił się na rynku w środku pandemii, to dopiero teraz artystka i jej fani doczekają się koncertów z nowym materiałem.

Jak wygląda najnowszy teledysk Kasi Lins?

Wokalistka i Karol Łakomiec po raz kolejny wyreżyserowali niesamowicie klimatyczny obraz. Pojedynczy reflektor i choreografia przywodzą na myśl sztukę teatralną. To teledysk wypełniony religijną symboliką, nieostrymi kadrami i emocjonalnym wokalem.

„To nasza ostatnia wspólna modlitwa, tym razem dziękczynna. W ten sposób chcemy wyrazić wdzięczność za obcowanie z «Moją winą» i zachęcić do przeżywania jej ponownie na koncertach, na których za moment się spotkamy” – tak o klipie mówią artyści.

Album „Moja wina” spotkał się z uznaniem fanów i krytyków. W grudniu 2020 roku przyniósł Kasi Lins Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

„To opowieść tkana nieoczywistymi metaforami, literackimi aluzjami, wyrazistymi, filmowymi wręcz obrazami, umiejętnie balansująca pomiędzy różnymi tradycjami muzycznymi, posiadająca jednak unikalne autorskie piętno” – tak swoją decyzję uzasadniło jury.

Z „Mojej winy” oprawę wizualną w postaci teledysku zyskało do tej pory sześć utworów – „Moja wina”, „Nie syp solą”, „Rób tak dalej”, „Morze czerwone”, „Wiersz ostatni” oraz „Koniec świata”. Z okazji pierwszych urodzin albumu artystka wypuściła klip do „Śniłam, że jest spokój”.

„Śniłam, że jest spokój” – Matka Boska w teledysku, dewocjonalia w merch’u

Razem z teledyskiem ukazał się nowy merch Kasi Lins. Na stronie Formusic można kupić „Nieziemski box urodzinowy”. W zestawie znajduje się płyta „Moja wina”, przypinka z wizerunkiem artystki oraz dewocjonalia: różaniec, świeca i święte obrazki z modlitwą.

Kasia Lins – live, urodziny, koncert

Z okazji urodzin albumu też mamy dla naszych widzów coś specjalnego. Zapraszamy serdecznie na wywiad live z Kasią Lins. Odbędzie się on w środę o 18.00 na Instagramie Adria Art. Artystka opowie o swoim najnowszym teledysku i weźmie udział w Q&A z pytaniami od fanek i fanów.

Zaledwie dzień przed naszym live’em artystka świętuje własne urodziny. Kończy 31 lat.

Z tej okazji mamy dla Was okolicznościowe 10 zł zniżki na bilety na Płock Romantyków. Kod rabatowy znajdziecie 1 czerwca na Instagramie Płock Romantyków.

Koncert odbędzie się 27 sierpnia w Płocku. Usłyszycie na nim gwiazdy polskiej alternatywy i rocka – Kasię Lins, Ralpha Kamińskiego i Sorry Boys. Bądźcie z nami!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.