Artyści

Oszuści- spektakl komediowy Och-Teatru

Co można zdradzić rodzinie?

Opis

4.8 / 5
138 ocen
Recenzje
Trzy związki: dwa małżeństwa i młodzi kochankowie stojący przed decyzją – ślub czy rozstanie?Oszuści” to wspaniała komedia zbudowana na sieci małych i dużych kłamstw. 

Michelle i Allen są ze sobą już dwa lata. Oboje mają wątpliwości, czy spędzić ze sobą resztę życia. Zwracają się po radę do swoich rodziców. Czy mogą spodziewać się szczerej odpowiedzi? W ramach zacieśniania więzi organizują kolację, podczas której wszyscy mają się lepiej poznać. Ten wieczór wywróci ich życie (lub życie trzech par) do góry nogami.

W spektaklu „Oszuści” z dużą lekkością stawiane są trudne pytania – o kondycję współczesnej rodziny i małżeńską nudę.


Obsada: 
Michalina Łabacz
Beata Ścibakówna 
Piotr Grabowski
Filip Pławiak 
 
Produkcja: Och-Teatr
Reżyseria: Jan Englert
Przekład: Michał Ronikier
Scenografia: Arkadiusz Kośmider
Kostiumy: Dorota Williams
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Szczepańska

Czas trwania: 120 min z przerwą

Wydarzenia

Recenzje (138)

2022-01-09 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Świetna fabuła, dobrze przedstawione sceny z życia
patryk.safian
2022-01-10 20:15:00 Teatr Współczesny, Szczecin
Ciekawy i śmieszny spektakl. Obsada fantastyczna tak samo jak i gra aktorów. Gorąco polecam.
Piotr
2022-01-10 20:15:00 Teatr Współczesny, Szczecin
Wspaniały. Wyszliśmy z mężem z bólem brzucha ze śmiechu. Gra cudowna. Och jak dobrze być znów w teatrze! :)
Paula
2022-01-09 19:00:00 Opera Nova, Bydgoszcz
Z ostatnich spektakli, na których byłem, muszę przyznać, ze ten był najsłabszy. Mętna, słaba scenografia, po przerwie żadnych zmian. Scenariusz...? Pomysł może niezły, ale jeżeli pierwsza salwa śmiechu wśród publiczności wybucha dopiero po długich kilkunastu minutach, na namiętnie rzucone przez Pana Zamachowskiego słowo "KURWA !!!" , to ja już się poddaję. Gra najmłodszego Pana aktora(nawet nazwiska nie chce mi się pamiętać) - żenująca. To nie jest moje zdanie, ale także grupki znajomych, z którymi byliśmy na przedstawieniu. Gość chyba robi w tym zawodzie za karę. Masakra. Pozostali aktorzy ok, nic więcej (ku lepszemu) nie mogli zrobić, gdyż przebieg akcji był nietrudny do przewidzenia. Jeszcze sprawa techniczna: siedziałem w 5-tym rzędzie, głuchy nie jestem, ale żeby czasami wysłyszeć wypowiadane przez aktorów słowa, małżowina uszna zwijała mi się w trąbkę. Nędzne dwa mikrofony zawieszone nad sceną niewiele pomagały. Moja ogólna ocena - "dobry z minusem". Można było przyjść, spędzić w niedzielę czas, zamiast gapić się w TV. Ale żebym został obdarowany jakimś poczuciem zadowolenia i dobrze wydanych stu pięćdziesięciu złotych za krzesło - tego nie mogę powiedzieć. Spośród ostatnich spektakli w okresie minionych, powiedzmy 15 -tu lat, ten zdecydowanie najgorszy. Mam nadzieję, że ta recenzja komuś się przyda, szczególnie osobom przyzwyczajonym do odpowiedniego poziomu "komedii" teatralnych.
Andrzej Nawrocki
2022-01-10 17:30:00 Teatr Współczesny, Szczecin
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Rasia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.