Guzior
Sprawdź gdzie wystąpi Guzior
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
**Guzior to raper, który z nieogarnięcia zrobił swój znak rozpoznawczy. Wraz z kolejnymi płytami udowodnił, że posiada bogate umiejętności techniczne i wszechstronność. Autor utworu „Płuca zlepione topami”, który osiągnął na YouTubie już ponad 50 mln wyświetleń, wraca z albumem „Pleśń”. **
Wrocławianin z rocznika ’92, który swój pierwszy utwór – „Prawie północ” – wrzucił na YouTube w 2012 roku. Jego nielegal „ylloM” ukazał się 3 lata później. W 2017 roku miał premierę jego debiutancki, legalny krążek – „Evil Twin”. Zadebiutował na 1. miejscu OLiS, spotkał się z dobrym przyjęciem przez słuchaczy oraz dziennikarzy. Guzior, po tak dobrym wejściu do mainstreamu, postanowił szybko wydać kolejną płytę. Kontynuacja poprzedniej, czyli „Evil_Things”, ukazała się w połowie 2018 roku. Album rok później pokrył się platyną.
Guzior „Pleśń” – gdzie zagra koncerty?
Na swoją trzecią płytę kazał czekać fanom ponad dwa lata. Guzior wydał swój najnowszy krążek – „Pleśń” – w grudniu 2020 roku. To mroczna płyta, która hipnotyzuje przy każdym odsłuchu. Na albumie znajdziemy między innymi utwór „Fala”, z gościnnym udziałem Oskara83 z kolektywu PRO8L3M, czy „Kushkoma” – jeden z lepszych numerów tego wydawnictwa.
Jego spokojny ton, dobry warsztat i eksperymentowanie z flow przysporzyło mu wielu fanów.
W 2021 roku będziemy mogli usłyszeć Guziora w ramach trasy promującej album „Pleśń”. Raper wystąpi między innymi na koncercie w Bydgoszczy i Przecławiu k. Szczecina.
Zdjęcia
Guzior - Najczęściej zadawane pytania

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Krzysztof Cugowski - 55 lat na sceniePrzygoda z ogrodnikiemKabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jestMarcin Daniec - One Man ShowPrezent urodzinowyExterminatorTGD Kolędy Świata – 10 latKrzysztof Cugowski - Wiek to tylko liczbaNajdroższyDaria ze Śląska - Jesień 2025Igor Kwiatkowski – IntrowertykNadziejaDwoje na huśtawceKOMBII - "Białe Święta"Barabuum!Kim jest pan Schmitt?Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35Tercet czyli kwartetPINK FLOYD Tribute (The Echoes Project)Nerwica natręctwMiasta:
Bielany WrocławskiePłońskStargardŁódźNysaZielona GóraPruszkówSkarżysko-KamiennaRzeszówMarkiPoznańRadomskoJelenia GóraJasionkaWłocławekMrągowoSłupskBielsko-BiałaKoninSieradzBełchatówKomornikiRacibórzPabianiceKoszalinSale:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym SączuOstrowskie Centrum Kultury w Ostrowie WielkopolskimFilharmonia GorzowskaAmfiteatr Miejski w ŚwinoujściuAula Państwowej Szkoły Wyższej w Białej PodlaskiejTeatr Muzyczny Capitol we WrocławiuWarmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego w OlsztynieCentrum Kultury Teatr w GrudziądzuPałac Młodzieży w KatowicachFilharmonia Pomorska w BydgoszczyRadisson Blu Resort & ConferenceAtlas Arena w ŁodziTerminal Kultury GocławSala koncertowa Radomskiej Orkiestry KameralnejCentrum Kultury 105 w KoszalinieO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się




.jpg)



