Sorry Boys

Bio

Sorry Boys to zespół nieustannie poszukujący nowych brzmień. Wokalistką grupy jest charyzmatyczna Bela Komoszyńska. To dzięki niej koncerty Sorry Boys zawsze są niezwykłym przeżyciem dla słuchaczy.

Sorry Boys powstało w 2006 roku w Warszawie. Jednym z pierwszych sukcesów grupy było zdobycie nagrody dziennikarzy na festiwalu Top Trendy. Dopiero po czterech latach istnienia grupie udało się nagrać pierwszą płytę. Album „Hard Working Classes” nie dotarł jednak do szerokiej publiczności. Na sukces muzycy Sorry Boys musieli czekać jeszcze trzy lata. W 2013 roku światło dzienne ujrzała ich druga płyta – „Vulcano”, która dotarła do wielu odbiorców. Krążek promowały single „The Sun”, „Phoenix” i „Evolution”.

Kolejnym albumem stworzonym przez Belę Komoszyńską i jej kolegów była „Roma”. Płytę promował singiel „Wracam”, inspirowany muzyką ludową.

W 2019 roku Sorry Boys wydali pierwszą płytę w całości nagrana po polsku – „Miłość”. Muzycy udowodnili, że świetnie tworzą w ojczystym języku. „Miłość” promowały dwa single – „Jesteś pragnieniem” oraz „Absolutnie, absolutnie”. Na krążku gościnnie wystąpiła Kayah.

Koncerty Sorry Boys

Po nieplanowanej przerwie Sorry Boys wraca na scenę w 2021 roku. Chociaż szczegóły trasy koncertowej wciąż nie są znane, to artyści deklarują już w swoich social mediach, że będzie ich można posłuchać między innymi na letnich festiwalach muzycznych. Informacje na temat najbliższych koncertów Sorry Boys znajdziecie w naszym repertuarze. Grupa wystąpi u boky Ralpha Kaminskiego i Kasi Lins podczas koncertu Płock Romantyków.

Sorry Boys - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.