Blog

Najlepszy prezent w Dzień Kobiet? Wybierz super rozrywkę z gwiazdami

Maciej Łbik
8 marca to doskonała okazja do tego, by umocnić w sobie i bliskich kobietach „girl power”. Szukacie ciekawych pomysłów na wieczór w damskim towarzystwie? Chcecie zrobić coś innego niż zwyczajne wyjście na kawę? W 2024 wybierzcie się razem do teatru lub na koncert, który na długo zostanie w Waszej pamięci! Fenomenalne spektakle komediowe i koncerty gwiazd to gwarancja dobrej zabawy, a co najważniejsze, w najlepszym, kobiecym towarzystwie.

Kiedy jest Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca każdego roku. To szczególna okazja, podczas której świętujemy i hołdujemy osiągnięciom oraz roli kobiet w społeczeństwie. To również czas, kiedy wyrażamy szacunek i wsparcie dla wszystkich kobiet na świecie. Warto uczcić Dzień Kobiet nie tylko poprzez symboliczne gesty, ale także poprzez tworzenie niezapomnianych chwil. Dlatego też, wielu decyduje się na zorganizowanie wyjątkowej rozrywki, takiej jak wyjście do teatru na inspirujący spektakl, udział w koncercie ulubionego zespołu czy też rozerwanie się podczas występów kabaretowych lub stand-upowych. W tym roku przygotowaliśmy dla Pań specjalnego wydarzenia na każdy gust!

Rozbierana komedia na Dzień Kobiet – spektakl „Goło i wesoło”

Czy jest lepszy sposób na świętowanie Dnia Kobiet niż wspólne wyjście na pokaz grupy striptizerów? „Goło i wesoło” to komediowy hit z udziałem Sebastiana Cybulskiego, Wojciecha Solarza, Michała Meyera, Marka Kaliszuka i Piotra Zelta. W spektaklu aktorzy pokażą nieco więcej, ponieważ na scenie tworzą zgraną grupę striptizerów o nazwie… „Napalone Nosorożce”. Czy rozbierane pokazy okażą się dla bohaterów lukratywnym biznesem? Z czym będą musieli się zmierzyć na drodze nowej kariery? Zarezerwujcie bilety na „Goło i wesoło” i spędźcie wieczór z najgorętszą komedią tego sezonu!

Komedie teatralne na każdy nastrój

Jeśli lubicie wspominać historie weselne, w których uczestniczyłyście, to mamy dla Was idealną komedię. „Wstyd” w reżyserii Wojciecha Malajkata to pełna napięcia i historia, gdzie rodzinną ceremonię zamieniono w zawiłe mieszanieńce śmiechu i tajemnic. Dowiedzcie się, czy wesele bez ślubu jest możliwe, szczególnie gdy dwie odmienne rodziny zderzą się podczas wieczoru, który miał być najszczęśliwszym w ich życiu. Rzućcie okiem na relacje międzyludzkie zagrane przez Annę Dereszowską, Marietę Żukowską, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Zielińskiego.

Wstyd komedia na dzien kobiet

Przekomiczne „Zaręczony PogrąŻony” to zaproszenie do męskiego świata pełnego nieporozumień i komicznych sytuacji. Czy zaręczyny dla jednego mężczyzny oznaczają koniec, czy nowy początek? Wspaniała farsa z uroczymi paniami, zemstą i męskim rajem zabierze Cię w podróż po przygodach damsko-męskich. Sprawdź, jak główny bohater radzi sobie z zaręczonymi kłopotami w tej włoskiej komedii.

Rozkoszuj się jedną z najpopularniejszych komedii pt „Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu”. To fascynująca opowieść o miłosnym dylemacie, gdzie serce rywalizuje z rozumem. Odkryj egzystencjalne pytania stawiane tuż przed ślubem i dowiedz się, czy szaleństwo miłości zwycięży nad realistycznym podejściem. Nie przegap niezapomnianego spektaklu z niezwykłą obsadą i reżyserią Rafała Sisickiego.

„Dobrze się kłamie”, czyli test na zaufanie w teatrze

Kto nie chroni zawartości swojego telefonu ściśle tajnym hasłem, niech pierwszy się zgłosi… Brak chętnych? Nic dziwnego. Żyjemy w czasach, w których ujawnienie zawartości telefonu wśród przyjaciół może być prawdziwym testem na zaufanie. Na scenie spotka się kilka par przyjaciół. Po chwili rozmowy przy stole okazuje się, że każdy z nich będzie musiał przejść trudną próbę. Czas pokazać reszcie towarzystwa co skrywają prywatne sms-y i wiadomości! Jaki będzie finał tej nietypowej zabawy? W zaskakującym spektaklu występują m.in. Magdalena Lamparska, Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska i Marcin Hycnar. Z taką obsadą kobiecy wieczór będzie naprawdę wyjątkowy! Kupcie bilety na „Dobrze się kłamie” – dobra zabawa i chwile refleksji gwarantowane.

Koncerty na Dzień kobiet 2024 – bilety na najlepsze występy

Varius Manx dzien kobiet

Najpiękniejsze piosenki o miłości i ponadczasowe przeboje – w ich rytmie trzeba świętować Dzień Kobiet w 2024 roku! Wspaniałym pomysłem na uczczenie tego szczególnego dnia jest wybór się na koncert, gdzie można zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które królują od lat. Niech Dzień Kobiet stanie się niezapomnianym przeżyciem, pełnym muzyki, emocji i podziwu dla talentu artystek  iartystów, którzy zdobyli serca publiczności swoim niepowtarzalnym stylem i wyjątkowymi interpretacjami.

Grupa MoCarta przeniesie nas w magiczny świat muzyki filmowej! Ich program „ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta” to unikalne spojrzenie na ponadczasowe przeboje, z humorem, efektami specjalnymi i tańczącym Lordem Vaderem. Występ to hołd dla gwiazd kina, od Chaplina po Hanksa, w mistrzowskim wykonaniu najbardziej rozpoznawalnego kwartetu w Polsce. Zarezerwuj bilety, aby zanurzyć się w fascynującym świecie filmowej muzyki.

Pełna rozpiska koncertów:

08 marca 2024 Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Kraków

08 marca 2024 Grupa MoCarta - Zawiercie

08 marca 2024 Krakowskie klimaty - Warszawa

09 marca 2024 Laboratorium pieśni – Poznań

09 marca 2024 Maryla Rodowicz - Zabrze

09 marca 2024 Kasia kowalska - Katowice

10 marca 2024 Krzysztof Cugowski - Częstochowa

Stand-up na dzień kobiet? Występy Macieja Stuhra, Igora Kwiatkowskiego i Pawła Domagały

Występy komediowe to doskonały sposób na relaks i spędzenie czasu w dobrym towarzystwie. Niezależnie od gustu czy preferencji, stand-up oferuje bogactwo różnorodnych występów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Maciej Stuhr wraca na scenę kabaretową po 30 latach z najnowszym programem „MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!”. Wprowadź humorystyczny chaos w swoje życie, śledząc błyskotliwe spostrzeżenia Macieja Stuhra na temat codzienności. Energetyczny powrót człowieka-orkiestry obiecuje znakomitą rozrywkę i pełną świeżości atmosferę.

Maciej Stuhr stand up

Zaskakujący i dowcipny Igor Kwiatkowski prezentuje solowy program „Tylko śmiech nas ocali”. Odkryj świat jego zdziwienia nad codziennością w pełnym humoru one man show. Igor, znany z "Paranienormalnych", wprowadzi cię w wir żartów na temat życia, miłości i polskich piosenek. Zarezerwuj bilety na wieczór z Igorem!

Paweł Domagała świętuje 40. urodziny debiutanckim programem stand-upowym „Zresztą nieważne”. Wprowadź się w atmosferę żartów podczas pełnej energii podróży przez świat jego humoru. Paweł obiecuje emocje bez trzymanki, bezpośredni kontakt z publicznością i niezapomniane przeżycia. Zanurz się w świecie humoru w wykonaniu tego utalentowanego artysty!

Prezent na Dzień Kobiet dla nauczycielki? Podpowiadamy jak nie wtopić z upominkiem

Najlepszym prezentem dla nauczycielki na Dzień Kobiet może być wyjątkowy voucher od Adria Art, otwierający drzwi do szerokiej gamy kulturalnych przeżyć. Dzięki temu voucherowi, nauczycielka będzie miała możliwość uczestnictwa w różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez Adria Art w całej Polsce. Więcej o tej ofercie przeczytasz w naszym artykule o najlepszym prezencie dla nauczyciela.

Bilety

08.06.2024
16:00
G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego Jasionka, Rzeszów
08.06.2024
18:30
G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego Jasionka, Rzeszów
18.05.2024
18:30
Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja Szczecin
20.05.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
21.05.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
02.06.2024
18:00
Teatr Palladium Warszawa
15.06.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
06.07.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
07.07.2024
17:30
Teatr Palladium Warszawa
31.08.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
22.09.2024
16:00
Teatr Palladium Warszawa
22.09.2024
18:30
Teatr Palladium Warszawa

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.