Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Abelard Giza i Kacper Ruciński prezentują...

Opis

4.8 / 5
32 oceny
Recenzje
Stand-up to rozrywka na każdą porę roku. Wiemy jednak doskonale, że latem najlepiej smakuje w plenerze! Gorące wieczory, zimne napoje, zachody słońca i oni: Abelard Giza i Kacper Ruciński jako gospodarze i mistrzowie stand-upowej ceremonii. Brzmi dobrze? Wiadomo!

Abelard Giza i Kacper Ruciński niejednokrotnie już udowodnili, że na humorze znają się jak mało kto. Nie mamy wątpliwości, że jako duet prowadzących pokierują nas wprost do dobrej zabawy. Szykujcie swoje struny głosowe i chusteczki, bo jesteśmy pewni, że nieraz popłaczecie się ze śmiechu!

„Stand-up w plenerze” to propozycja na wieczór dla tych, którym śmiechu nigdy dość – czyli dla nas wszystkich. Na scenie swoje najlepsze kawałki zaprezentują doskonali komicy: Adam Van Bendler, Piotrek Szumowski, Mieszko Minkiewicz, Janusz Pietruszka i Cezary Sikora.

Spędźcie z nami niezapomniany wieczór w towarzystwie najlepszych polskich stand-uperów! To co? Widzimy się w plenerze?

Recenzje (32)

Dobrze było ☺️
GCK Warszawa 2021-09-09 20:00:00
Występ super. Uśmiałam się do łez.
Warszawa 2021-09-09 20:00:00
Wspaniale wydarzenie, polecam wszystkim normalnym ;) Plusem małego obiektu jest lepsza atmosfera i kontakt z występującymi.
Endrju Warszawa 2021-09-09 17:00:00
Są występ bardzo dobry, jedynie samo miejsce nie do końca najlepsze.
Pan turkus Warszawa 2021-09-09 17:00:00
Super występ ;-). Bawiłam się super i na następny też się wybiorę.
Marzena Warszawa 2021-09-09 17:00:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.