Porter/Karczewska – On The Wrong Planet

Opis

John Porter, słynny polsko-brytyjski muzyk, i Agata Karczewska, młoda i niezwykle utalentowana songwriterka, zapraszają na koncerty „On The Wrong Planet”. Ta wyjątkowa kolaboracja jest połączeniem doświadczenia i młodzieńczej pasji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

John Porter, żyjący w Polsce od 1976 roku, słynie ze współpracy z takimi legendami jak Kora czy Marek Jackowski, z którymi współtworzył projekt Maanam – Elektryczny Prysznic, oraz z autorskiej formacji Porter Band. W 2003 i 2005 roku John Porter wydał dwa albumy z Anitą Lipnicką – „Nieprzyzwoite piosenki” i „Inside Story”, które pokryły się kolejno platyną i złotem.

Agata Karczewska, finalistka prestiżowego konkursu International Songwriting Competition, nominowana do Fryderyka za debiutancki album „I’m Not Good at Having Fun”, wnosi do współpracy swoje świeże spojrzenie na muzykę, bazujące na autentyczności i emocjonalnym przekazie.

„On The Wrong Planet” – koncerty Johna Portera i Agaty Karczewskiej

Najnowsza płyta duetu Porter/Karczewska to połączenie dwóch wyjątkowych talentów muzycznych, które postanowiły zjednoczyć siły. Razem stworzyli niezwykłe dzieło będące połączeniem różnorodnych inspiracji i wrażliwości artystycznych, za które w 2024 roku zostali nagrodzeni Fryderykiem w kategorii album roku blues.

Surowe, szczere i ludzkie teksty, połączone z energetyczną warstwą instrumentalną sprawią, że koncert „On The Wrong Planet” będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników autentycznej muzyki.

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na koncerty Johna Portera i Agaty Karczewskiej z płytą „On The Wrong Planet”.

Poznań

08.12.2024
18:00
Poznań Aula Artis - Collegium Da Vinci
Porter/Karczewska – On The Wrong Planet

Poznań

08.12.2024
18:00
Poznań Aula Artis - Collegium Da Vinci
Porter/Karczewska – On The Wrong Planet

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.