Artyści

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Opis

4.9 / 5
8 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy

Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2022 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam Nowak wyjaśni, co się dzieje, gdy „Człowiek serce otworzy”.

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert „Człowiek czasem serce otworzy” to piosenki ich autorstwa w wyjątkowej interpretacji zespołu Raz Dwa Trzy. To żywe, muzyczne zestawienie zróżnicowanego podejścia do poszukiwań miłości.

Jak to często w życiu bywa – przypadkowe sytuacje prowokują burzliwy wzrost napięcia, przeradzającego się w nagłe, ale zaskakujące zakochanie. Opisać ulotną wymianę spojrzeń albo spór między zimnym intelektem a nagłym porywem serca – czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciecha Młynarski jako twórcy nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba.

„Człowiek czasem serce otworzy” – nowa trasa koncertowa w 2022

Koncert „Człowiek czasami serce otworzy…” jest opowieścią pozornie starą jak świat. To wyjątkowy czas z najpiękniejszymi utworami starannie dobranymi przez Adama Nowaka w wykonaniu Raz Dwa Trzy. Zespół opanował do perfekcji sztukę tzw. „małej sztuki, która potrafi dużo namieszać”. 

Sprawdź nasz repertuar na 2022 rok i kup bilety na koncerty organizowane w całej Polsce.

Bilety

Recenzje (8)

2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
wspaniałe przeżycie - cudowny koncert. Polecam z całego serca
Urszula i Grzegorz
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Po pierwsze znakomita reakcja właścicielska (wykorzystanie nie zajęytch miejsc dolnych) Po drugie ja lubię Raz Dwa Trzy i kropka.
zdzizap
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
koncert super!!! Brawa i podziękowania dla muzyków oraz całej obsługi.
Ella
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert świetny!! Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ludzie nagrywający występ, pomimo prośby o nie robienie tego. Czy pracownicy nie mogą w takich sytuacjach podejść i zwrócić uwagi? Bardzo przeszkadza to w oglądaniu występu, kiedy przed oczami mam świecące wyświetlacze telefonów.
Alicja
2022-04-02 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Bardzo dobry, klimatyczny kocert
Tomasz

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.