Artyści

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Opis

5.0 / 5
89 ocen
Recenzje
Raz Dwa Trzy

Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2022 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam Nowak wyjaśni, co się dzieje, gdy „Człowiek serce otworzy”.

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert „Człowiek czasem serce otworzy” to piosenki ich autorstwa w wyjątkowej interpretacji zespołu Raz Dwa Trzy. To żywe, muzyczne zestawienie zróżnicowanego podejścia do poszukiwań miłości.

Jak to często w życiu bywa – przypadkowe sytuacje prowokują burzliwy wzrost napięcia, przeradzającego się w nagłe, ale zaskakujące zakochanie. Opisać ulotną wymianę spojrzeń albo spór między zimnym intelektem a nagłym porywem serca – czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciecha Młynarski jako twórcy nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba.

„Człowiek czasem serce otworzy” – nowa trasa koncertowa w 2022

Koncert „Człowiek czasami serce otworzy…” jest opowieścią pozornie starą jak świat. To wyjątkowy czas z najpiękniejszymi utworami starannie dobranymi przez Adama Nowaka w wykonaniu Raz Dwa Trzy. Zespół opanował do perfekcji sztukę tzw. „małej sztuki, która potrafi dużo namieszać”. 

Sprawdź nasz repertuar na 2022 rok i kup bilety na koncerty organizowane w całej Polsce.

Bilety

Recenzje (89)

2023-01-21 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Doskonaly wystep,swietna atmosfera,naglosnienie bardzo dobre
2023-01-21 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Opowieść o relacjach, miłości i związkach wyśpiewana w taki sposób że odbiorca zapomina o tym co "na zewnątrz". Jeżeli tylko będziecie mieli okazję udać się na koncert z tej trasy, to nie wahajcie się.
JaCaD
2023-01-21 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Wspaniały występ!!!
Marek
2023-01-21 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
świetny pomysł i aranżacja !
MJD
2023-01-21 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Fantastyczny koncert, doświadczenie muzyczne widać na scenie , naprawdę muzyczny balsam dla uszu, poszłabym jeszcze raz , póki co polecam .
Anna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.