Nosowska - letnia trasa koncertowa 2020

Opis

5.0 / 5
22 oceny
Recenzje
Katarzyna Nosowska od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę. Po lockdownie postanowiła raz jeszcze krzyknąć „Basta!” i otworzyć sezon koncertowy 2020.

Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Kasi Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki – Basta

Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

Kasia Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Wiosenna przerwa sprawiła, że wszystkich twórców rozsadzają energia i chęć spotkania z publicznością. Znając Nosowską, możemy spodziewać się barwnych, niesamowitych przeżyć na najwyższym artystycznym poziomie.


Recenzje (22)

2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
Trochę kiepsko wokal nagłośniony. W 5 rzędzie od sceny Syna Pani Kasi nie było słychać w ogóle, Panią Kasię średnio... Poza tym super. Muzyka na żywo powinna być zalecana na podnoszenie odporności!
AQUARIUS
2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
Nosowska to artystka pierwszoligowa . Zawsze się obroni, nawet jeśli koncertowi towarzyszy niewidzialny wirus to ona zdecydowanie go przyćmi :) Brawa !
Fanka
2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
Koncert Nosowskiej był definitywnie jednym z najlepszych, na jakich byłam. Pełen profesjonalizm i niesamowity glos oraz charyzma.
Anqua
2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
Rewelacyjny koncert !!!!
arkan37
2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
Nosowska jak zawsze - najlepsza !!!! Wszystko w najlepszym porządku. Zachowane zasady bezpieczeństwa.
AgaT

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.