Artyści

Polska Noc Kabaretowa 2020

Opis

4.7 / 5
14 ocen
Recenzje
Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe - Polska Noc Kabaretowa 2020 - Śmiech w wielkim mieście!
To rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Występują:
- Kabaret Moralnego Niepokoju
- Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Smile 
- Kabaret K2, 
- Kabaret Nowaki
- Igor Kwiatkowski

Recenzje (14)

2020-08-28 21:00:00 Amfiteatr nad jeziorem Czos,
Przyjemny wieczór !!! Polecam.
Bella
2020-08-28 21:00:00 Amfiteatr nad jeziorem Czos,
Super relax!!! Polecam każdemu :)
szaza
2020-08-28 21:00:00 Amfiteatr nad jeziorem Czos,
Byliśmy po raz pierwszy i jesteśmy mile zaskoczeni. Można było się naśmiać do łez. Jedyne czego żałujemy z małżonką to że nie będzie tego można obejrzeć w tv. Na pewno pójdziemy jeszcze raz. Pozdrawiam i polecam.
Pietro
2020-08-28 21:00:00 Amfiteatr nad jeziorem Czos,
...spodziewanie, ubawiliśmy się wspaniale. Dobry humor przedstawiony przez czołówkę kabareciarzy polskich. Skecze nowe nie powielane wcześniej...amfiteatr ładny, organizacyjnie spektakl bez zarzutów. Dobry humor w dobrym miejscu i przy dobrej publice...więcej nie potrzeba by na chwilę oderwać się z uśmiechem od dnia codziennego. Pozdrawiam wszystkich !
mirek
2020-08-28 21:00:00 Amfiteatr nad jeziorem Czos,
Fajna impreza
Dariusz

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.