Serwus Madonna – piosenki Ewy Demarczyk

Kultowy recital z piosenkami Ewy Demarczyk powraca w nowym wydaniu. Janusz Radek, Maja Kleszcz i Katarzyna Groniec wystąpią w programie „Serwus Madonna”, by przenieść nas po raz kolejny do lirycznego świata poezji śpiewanej.

Bilety na wydarzenia

Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania

Opis

Kategoria
Koncerty
W 2004 roku Janusz Radek nagrał w Studiu Sopot płytę zatytułowaną „Serwus Madonna”. Był to muzyczny zapis spektaklu muzycznego „Ja wódkę za wódką”, w którym artysta po raz pierwszy zaprezentował na scenie własne interpretacje piosenek Ewy Demarczyk.

W 2022 roku artysta powraca z projektem w nowej odsłonie. Janusz Radek zaprosił do współpracy dwie wspaniałe wokalistki – Maję Kleszcz oraz Katarzynę Groniec, tworząc z nimi wyjątkowe trio. Na scenie artyści przedstawią wspólną pracę nad piosenkami z repertuaru Piwnicy pod Baranami.

„Serwus Madonna" zawiera piosenki kompozytorów Piwnicy pod Baranami: Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Nowaka, Andrzeja Zaryckiego i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Ich utwory są słynne szczególnie w wykonaniu Ewy Demarczyk, którą nazywano „Czarnym Aniołem” Piwnicy pod Baranami.

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Serwus Madonnę”.
Mobile App

Aplikacja Adria Art

Tu zaczyna się kultura

Zakupy bez prowizji

Zakupybez prowizji

Zgarnij 20 zł za pierwsze logowanie!

Zgarnij 20 zł zapierwsze logowanie!

Sztuka korzyści

Sztukakorzyści

Alert biletowy

Alertbiletowy

Aplikacja mobilna - Adria Art
Tło voucher

Voucher

Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!

Zobacz

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.

Podobne wydarzenia

O nas

Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!

Poznajmy się
Mobile App