Serwus Madonna – piosenki Ewy Demarczyk

Opis

Kultowy recital z piosenkami Ewy Demarczyk powraca w nowym wydaniu. Janusz Radek, Maja Kleszcz i Katarzyna Groniec wystąpią w programie „Serwus Madonna”, by przenieść nas po raz kolejny do lirycznego świata poezji śpiewanej.

W 2004 roku Janusz Radek nagrał w Studiu Sopot płytę zatytułowaną „Serwus Madonna”. Był to muzyczny zapis spektaklu muzycznego „Ja wódkę za wódką”, w którym artysta po raz pierwszy zaprezentował na scenie własne interpretacje piosenek Ewy Demarczyk.

W 2022 roku artysta powraca z projektem w nowej odsłonie. Janusz Radek zaprosił do współpracy dwie wspaniałe wokalistki – Maję Kleszcz oraz Katarzynę Groniec, tworząc z nimi wyjątkowe trio. Na scenie artyści przedstawią wspólną pracę nad piosenkami z repertuaru Piwnicy pod Baranami.

„Serwus Madonna" zawiera piosenki kompozytorów Piwnicy pod Baranami: Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Nowaka, Andrzeja Zaryckiego i Jana Kantego Pawluśkiewicza. Ich utwory są słynne szczególnie w wykonaniu Ewy Demarczyk, którą nazywano „Czarnym Aniołem” Piwnicy pod Baranami.

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Serwus Madonnę”.

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.