Krystyna Prońko - Jesteś lekiem na całe zło

Opis

4.9 / 5
66 ocen
Recenzje
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej piosenki wybrzmi podczas koncertów „Jesteś lekiem na całe zło”. Występy Krystyny Prońko to gwarancja jakości i najlepszej rozrywki w rytm przebojów, które kochają wszyscy.

Krystyna Prońko to znakomita wokalistka jazzowa i rozrywkowa, która od dziesięcioleci zachwyca polską publiczność swoim talentem, warsztatem i sceniczną charyzmą. W swym dorobku ma niezapomniane polskie hity, takie jak „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy” czy „Papierowe ptaki”.

Piosenkarce towarzyszyć będą na scenie Przemek Raminiak (fortepian) i Adam Wendt (saksofon). Artyści wykonają największe i najpiękniejsze piosenki artystki i piosenki jazzowe. 

„Krystyna Prońko trio – Jesteś lekiem na całe zło” to kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych, takich jak „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „The Girl From Ipanema”, „I Got Rhythm”, „Autumn Leaves”, znajdują się również polskie piosenki jazzowe, m.in. walczyk z filmu „Hallo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”.

Sprawdź w repertuarze koncerty Krystyny Prońko i zarezerwuj bilety online.

Recenzje (66)

2023-05-18 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Glos p. Krystyny Prońko - jak zawsze świetny! Z przyjemnością wysłuchałam całego koncertu. Stare piosenki mnie wzruszyły, nowe ucieszyły. Cała trójka Wykonawców bardzo energetyczna. Widać i słychać, że dobór muzyków właściwy. Dziękuję za bisy, choć chętnie posłuchałabym dłużej. Życzę p. Krystynie jeszcze wielu udanych koncertów i kolejnych płyt.
Mado
2023-05-18 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Pani Krystyna w świetnej formie wokalnej i repertuarowej. Jej nowe piosenki trafiają w ucho, miło przypomnieć sobie stare przeboje, a aranżacje szlagierów są nietuzinkowe. Wielka umiejętność operowania głosem, doskonała dykcja, co uczyniło z koncertu czystą przyjemność.
AnnaM
2023-05-18 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Pani Krystyna to prawdziwa gwiazda, tyle w temacie. Polecam, naprawdę warto !
Piteek
2023-05-18 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Fenomenalny koncert, Pani Krystyna ma klasę sama w sobie. Kawał potężnego głosu.
Antek
2023-05-18 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Sentymentalny ….głos p. Krystyny doskonały ….lek na całe zło
Ewa

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.