Artysta

Natalia Szroeder

Bio

Natalia Szroeder to młoda, utalentowana piosenkarka. Pomimo wielu sukcesów wciąż zdaje się być na początku swojej kariery. „Przypływy” z Ralphem Kaminskim i utwór „Powinnam?” zapowiadają drugą płytę wokalistki, która ma się ukazać jesienią 2021 roku.

Natalia Szroeder urodziła się w 1995 roku w Bytowie. W jej domu od zawsze królowała muzyka. Mama artystki występuje w zespole ludowym Modraki, natomiast tata jest założycielem Teatru Dialogus. Rodzeństwo Natalii Szroeder także tworzy muzykę jej siostra i bracia założyli zespół Rusland Trio. Piosenkarka kształciła się muzycznie od najmłodszych lat. Uczyła się śpiewu oraz gry na skrzypcach i fortepianie. Uczestniczyła w wielu programach telewizyjnych, m.in. „Od przedszkola do Opola” czy „Szansie na sukces”. W 2012 roku wydała pierwszy singiel – pt. „Jane”. Utwór po premierze plasował się na drugim miejscu na liście piosenek najczęściej pojawiających się w radiu. W 2016 wydała swój pierwszy studyjny album długogrający – „Natinterpretacje”.

Chociaż na kolejne solowe płyty wciąż czekamy, Natalia Szroeder aktywnie występuje na scenie i współpracuje z innymi artystami. Najgłośniejsze featy wokalistki to „Świat bez uczuć” z Bedoesem i Quebonafide, „Sold Out” z Margaret oraz wspólny utwór wykonany z Ralphem Kaminskim – „Przypływy”.

Nowa płyta Natalii Szroeder z singlem „Powinnam?”

Jesienią 2021 roku ukaże się nowa, długo wyczekiwana płyta artystki. Nadchodzący materiał promują jak dotąd trzy single – „Pestki”, „Powinnam?” i „Przypływy”. Ten album jest efektem dążeń artystki do uwolnienia się z potrzeby spełniania oczekiwań innych. To niezwykle osobisty materiał, w którym Natalia Szroeder kieruje się tylko własnym odczuciami.

Natalia Szroeder - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.