"Kwartet” - 50 lecie spektaklu

Opis

5.0 / 5
2 oceny
Recenzje
Kultowa już historia czterech aktorów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej. Wybitne aktorstwo, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swą niepowtarzalnością. Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Pięćdziesięciolecie spektaklu! Kultowa już historia czterech aktorów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Na oczach widzów tekst i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych artystów.

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swą niepowtarzalnością. Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Premiera „Kwartetu” w zespole muzyki współczesnej MW2 odbyła się w 1973 roku. Z kolei premiera teatralna miała miejsce w 1979 roku.

Autor: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Obsada: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski
Czas trwania 70 min

Recenzje (2)

2023-10-30 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Bawiłam się wyśmienicie! Gra aktorska na najwyższym poziomie okraszona wybornym poczuciem humoru i niespodziewanymi zwrotami akcji! Chętnie zobaczyłabym to raz jeszcze!
Goszka
2023-10-30 20:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Doskonali aktorzy, wspaniały występ. Świetnie się bawiłam!
Paulina

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.