Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka – MELO-nie-DRAMAT

Opis

4.5 / 5
2 oceny
Recenzje
Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Melo-nie-dramat” z udziałem niezrównanego satyryka, poety, aktora i gitarzysty – Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas występu artyści dostarczą nam mnóstwo rozrywki i pięknych chwil przy najpiękniejszych standardach muzycznych.

Andrzej Poniedzielski – znany zarówno z twórczości satyrycznej, jak i jako autor piosenek dla wielu artystów – tym razem przygotował program we współpracy z Sylwią Różycką. „Melo-nie-dramat” to koncert, w którym Poniedzielski łączy swoje niezwykłe poczucie humoru i przemyślenia o świecie. To dawka inteligentnej satyry, która z pewnością rozśmieszy i zachęci do refleksji.

Andrzej Poniedzielski, choć żartuje, że nie potrafi śpiewać, nie zawodzi swoich fanów i razem z Sylwią Różycką tworzy magiczną atmosferę na scenie. Podczas wieczoru nie zabraknie akompaniamentu Pawła Jabłońskiego, Tomasza Piątka i Piotra Górki, którzy wzbogacą tę muzyczno-literacką podróż.

Podczas koncertu usłyszymy znane standardy w zupełnie nowych aranżacjach ze słowami Andrzeja Poniedzielskiego. To program, który obiecuje mnóstwo humoru, satyry i niezapomnianej muzyki!

Wystąpią:
Sylwia Różycka – śpiew
Andrzej Poniedzielski – prowadzenie, śpiew
Paweł Jabłoński – fortepian
Tomasz Piątek – klarnet, klarnet basowy
Piotr Górka – kontrabas

Recenzje (2)

2024-03-25 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Ceny biletów z kosmosu. Koncert super.
Knut
2024-03-25 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Poniedzielski jak zwykle w super formie, choć program zawiera wiele już znanych kwestii. Niestety bardzo krótki, niecałe 1,5h. Cena biletów nie była niska.

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.