Sylwia Różycka

Bio

Wokalistka, aktorka teatralna i musicalowa, ale też prezeska Fundacji START. Sylwia Różycka znana jest także z duetu z Andrzejem Poniedzielskim, z którym nagrała płytę „Melo Nie Dramat”.

Sylwia Różycka – wykształcenie, debiut, ważniejsze role

Sylwia Różycka urodziła się 14 marca 1982 roku w Mławie, gdzie odkryła swoją pasję do tańca i śpiewu. W 2006 roku ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej i zadebiutowała na scenie w musicalu „FOOTLOOSE” na deskach gdyńskiego teatru. Od 2008 stanowi część zespołu Teatru Polskiego w Szczecinie, ale gościnnie występuje także w innych teatrach.

Jest także utalentowaną wokalistką, o czym może świadczyć choćby fakt, że nagrała płytę „Melo-nie-dramat” z Andrzejem Poniedzielskim. W 2018 roku założyła własny zespół FeelHormones. W 2019 roku wzięła udział w 10. edycji programu „The Voice of Poland”, trafiając do drużyny Tomsona i Barona.

W 2017 została wyróżniona nagrodą Bursztynowego Pierścienia dla najlepszej aktorki za rolę Tatiany w „Mieszczanach” Maksyma Gorkiego.

Sylwia Różycka  - koncerty i recitale z udziałem aktorki

O niezwykłym talencie Sylwii Różyckiej możecie się przekonać podczas wyjątkowego koncertu „Kiedy Piaf spotyka Demarczyk”. Artystka zaśpiewa największe przeboje wielkich dam poprzedniego stulecia, a Krzysztof Materna wzbogaci to wszystko opowieścią o ich burzliwym życiu.

W koncercie „Melo-nie-dramat”, Sylwia Różycka razem z Andrzejem Poniedzielskim stworzyli niezwykłą kompozycję, która łączy sporą dawkę inteligentnej satyry, rozrywkę i refleksję! Muzyczno-literacką podróż wzbogacą żarty  i przemyślenia o świecie Andrzeja Poniedzielskiego. Wokalistka pojawi się także podczas jubileuszowych koncertów artysty pt. „Monday-day”.

Sylwia Różycka - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.