Kiedy Piaf spotyka Demarczyk

Opis

5.0 / 5
20 ocen
Recenzje
Zapraszamy na fascynujący spektakl literacko-muzyczny, w którym przedstawione zostaną dwie legendarne piosenkarki. Najsłynniejsze utwory obu artystek nabiorą nowego życia podczas wyjątkowego wieczoru, który poprowadzi Krzysztof Materna.

Sylwia Różycka, aktorka scen muzycznych i dramatycznych, wcieli się w rolę interpretatorki, przekazując niezwykłą charyzmę obu artystek. Kulisy życia legendarnych pieśniarek literackim komentarzem okrasi uznany polski reżyser, aktor Krzysztof Materna

„Kiedy Piaf spotyka Demarczyk” to nie tylko koncert, to studium kobiecej wrażliwości, samotności, siły i słabości, w którym ludzki głos wybrzmiewa poprzez przejmujące piosenki Ewy Demarczyk i Edith Piaf.

Marcin Matecki poprowadzi zespół doskonałych muzyków, którzy stworzą niezapomnianą oprawę muzyczną do tego wydarzenia.

Zapraszamy na podróż przez emocje, przemyślenia i piękno muzycznego dziedzictwa. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na występy „Kiedy Piaf spotyka Demarczyk”

 
Śpiew: Sylwia Różycka
Prowadzenie: Krzysztof Materna
 
Pianino, aranżacje: Marcin Matecki
Akordeon: Grzegorz Snopek
Wiolonczela: Joanna Kraszewska
Kontrabas: Krzysztof Ciesielski
Perkusja: Ireneusz Budny

Recenzje (20)

2024-04-06 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
mega koncert .Polecam . jak będzie kolejny raz w okolicy pójdę koniecznie .
mirosi
2024-04-06 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Koncert niesamowity, pełen wzruszeń i emocji. Głos Pani Sylwii nie odbiegał od przedstawianych przez nią gwiazd. Jak najbardziej polecam!!!
Justyna
2024-04-06 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
rewelacyjny koncert - jedyny słaby punkt, to "animacja spotkania" Piaf i Demarczyk - jednak w kontekście całego wydarzenia, można o tym zaponieć :)
Marzena Baranowska
2024-04-06 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Piękny koncert. Piękny głos, dykcja, aranżacja piosenek. Zespół muzyczny też rewelacyjnie akompaniował Wykonawczyni. Wszystko razem z Krzysztofem Materną tworzyło całość. Dobrze sie słuchało.
Sylwia
2024-04-06 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Wspaniały występ:)przepiękne wykonanie-interpretacja moich ulubionych piosenek Piaf i Demarczyk, Pani Sylwia Różycka z taką lekkością wykonywała te utwory a jednocześnie przepięknie wybrzmiały te utwory znane i lubiane(...)- w języku polskim (Piaf) Reasumując: przeniosłam się w daaawne czasy, w "inny wymiar". Pięknie!!!!!!
Halina

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.