Oczekiwałam czegoś więcej.
Czy pamiętasz? – koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie w wykonaniu Piwnicy pod Baranami
Artyści słynnej Piwnicy pod Baranami zapraszają na koncert pt. „Czy pamiętasz?”. To muzyczno-poetycki hołd dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie.
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Koncerty
- Producent
- Piwnica pod Baranami
- Wiek
- Bez ograniczeń wiekowych
- Czas trwania
- 135 minut
- Uwagi
- Dynamicznie zmieniające się oświetlenie
Ola Maurer
Leszek Wójtowicz
Adrian Konarski
Ewa Wnukowa
Recenzje (861)
Rewelaxyjny koncert
Bardzo mi się podobało, uważam, że warto obejrzeć i posłuchać
Świetni wykonawcy i dobór utworów
Przykro mówić, ale to chałtura za ciężkie pieniądze. W naszych czasach można łatwo porównać występy różnych wykonawców, a mamy porównanie choćby z popularnymi programami typu Voice of Poland, nawet dla dzieci czy seniorów.Albo Twoja twarz brzmi znajomo. Może w klubie, dla konsumującej publiczności to brzmi dobrze, ale nie na takiej scenie. Jeśli się śpiewa takie kultowe utwory to trzeba mieć odpowiedni głos i umieć śpiewać. Konferansjer piał z zachwytu, ale to były komentarze nie dla tych artystów. Szkoda pieniędzy i czasu na oglądanie takich występów.
Bardzo dobry koncert, wspaniały konferansjer, artyści wspaniale odtworzyli utwory.
Wspaniałe przezycie
Świetny koncert, perfekcyjne wykonania utworów, doskonałe zapowiedzi wykonawców
Piękne wykonania wszystkich utworów, nastrojowo, sentymentalnie i tylko żal, że Ewa Demarczyk i Marek Grechuta już od nas odeszli. Wielkie brawa dla zespołu Piwnicy pod Baranami
Cudowny koncert. Oczywiście nie był to Grechuta ani Demarczyk, ale artyści Nie usiłowali ich parodiować ani naśladować.. i dobrze. Atmosfera wspaniała.I Leszek Wójtowicz ze swoją balladą......aż ciarki przechodziły.
Zdjęcia
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Sebastian CybulskiEdyta HerbuśJan BorysewiczZdzisław WardejnJacek KopczyńskiPaweł DelągKarolina ChapkoKatarzyna UcherskaAleksandra PopławskaVarius ManxMichalina ŁabaczAndrzej ZielińskiKarol DziubaFilip Jaślar z Grupy MoCartaMałgorzata OstrowskaDiana KadłubowskaKaja PaschalskaBeata Olga KowalskaJoanna TrzepiecińskaKabaret Moralnego NiepokojuMiasta:
WałbrzychOstródaŁomżaZduńska WolaPoznańSiemianowice ŚląskiePiłaPruszkówRadomSieradzKraśnikŁódźZielona GóraKrosnoBełchatówRuda ŚląskaŚwiebodzinSzczecinInowrocławWejherowoPszczynaKoninOpocznoChorzówPrzeworskSale:
Narodowe Forum Muzyki we WrocławiuMiejska Szkoła Artystyczna w Mińsku MazowieckimAmfiteatr w OstródziePałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie GórniczejHala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w BydgoszczyAmfiteatr Kumowa Dolina w ChełmieKino Teatr Apollo w PoznaniuCentrum Tradycji Hutnictwa w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimZamojski Dom KulturyTeatr PalladiumSuwalski Ośrodek KulturyOświęcimskie Centrum KulturyTeatr Współczesny w SzczecinieRegionalne Centrum Kultur Pogranicza w KrośnieTorwarO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się















































