Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artyści

Lady Pank - Strach się bać

Opis

5.0 / 5
86 ocen
Recenzje
Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona”. Lady Pank połączy siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Recenzje (86)

Koncert zespołu LADY PANK to niezapomniane WYDARZENIE , pełen profesjonalizm i 100 % zadowolenia .
Beata Opole 2020-09-27 17:00:00
Mega emocje i atmosfera
tomo204 Płock 2020-09-20 17:00:00
SUPER !!!
mysza Opole 2020-09-27 17:00:00
Dobry koncert. Pomimo wieku są w świetnej formie. Teksty, wokal oraz gitara nie ma równych.
Tomek Opole 2020-09-27 17:00:00
FANTASTYCZNY KONCERT.ZESPÓŁ DAŁ CZADU.DO ZOBACZENIA ZA ROK NA 40 URODZINACH .
Bodzio 72 Opole 2020-09-27 17:00:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.