Ewa Farna

Bio

Jeden z silniejszych głosów kobiecych obecnej sceny muzycznej – polskiej i czeskiej. Charyzmatyczna, pełna energii i ogromnej siły. Ewa Farna przez ponad piętnaście lat działalności wydała sześć krążków, z których większość pokryła się złotem.

Ewa Farna urodziła się w 1993 roku w Trzyńcu w polskiej rodzinie. Wczesne dzieciństwo spędziła w Czechach, mieszkając na Śląsku Cieszyńskim. Od małego była związana z muzyką – często brała udział w konkursach i przeglądach piosenek, uczyła się również gry na fortepianie.

W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu. Na czeskim rynku zadebiutowała, mając 13 lat, albumem „Měls mě vůbec rád, który wspiął się na szczyty tamtejszych list przebojów.

Kilka lat później artystka rozpoczęła współpracę z polską wytwórnią muzyczną. W 2007 roku wydała krążek „Sam na sam”, a dwa lata później płytę pt. „Cicho”. Otrzymała także platynową płytę za swój trzeci polski album studyjny „EWAkuacja”, wydany w 2010 roku. Była wielokrotnie nagradzana za swój talent – zdobyła m.in. nagrody na Sopot Hit Festiwal 2009 i Eska Music Awards.

Ewa Farna – „Umami” w 2022

Po wielu latach na scenie muzycznej Ewa Farna odnalazła swoje „Umami”. Z tak zatytułowaną, najnowszą płytą, artystka powraca do swoich fanów i fanek, zapowiadając kolejną, wyjątkową [trasę koncertową]().

Będzie to bardziej kameralna trasa klubowa, pozwalająca na bliższe poznanie artystki. W październiku piosenkarka odwiedzi pięć miast w Polsce i pięć w Czechach. Zarezerwuj bilety na naszej stronie i daj się pochłonąć muzycznej uczcie.

Ewa Farna - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.