Artyści

Dobry Wieczór Kawalerski

Opis

„Dobry wieczór kawalerski” to nowa odsłona sztuki pokazująca szaleństwo kawalerskiego wieczoru. To wyjątkowa, pełna humoru propozycja teatralna na 2022 rok. Co może się wydarzyć podczas jednej niezwykłej nocy? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Bohaterowie „Dobrego wieczoru Kawalerskiego” mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami. Każdy wyciąga z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów podczas niezapomnianego wieczoru!

„Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym, nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen.

SCENARIUSZ Dorota Truskolaska
REŻYSERIA Piotr Nowak
OBSADA:
Michał Żurawski / Michał Sitarski
Michał Piela / Waldemar Błaszczyk
Tomasz Borkowski / Piotr Miazga
Piotr Nowak / Marcin Rogacewicz
Andrzej Andrzejewski / Piotr Ligenza

Wydarzenia

26.03.2022
16:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
26.03.2022
19:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.