Matylda/Łukasiewicz

Opis

4.8 / 5
12 ocen
Recenzje
Zapraszamy na koncerty Matylda/Łukasiewicz - nowego, mocnego duetu na polskim rynku muzycznym! Podczas występu usłyszymy między innymi single „Matka”, „Zamknąć” i „Nudny Rok” z nadchodzącej, debiutanckiej płyty.
 
W 2022 roku Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz współpracowali przy płycie „Rzeczy ostatnie” zespołu Polskie Znaki. Od tamtego czasu kontynuują współpracę, owocem czego są głośne single i płyta zapowiedziana na przełom 2023/2024.

Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana aktorka i rysowniczka z Instagrama, która konfrontuje odbiorców z często niewygodnymi tematami. W duecie Matylda Damięcka śpiewa i odpowiada za oprawę wizualną projektu, a Radek Łukasiewicz za produkcję. Debiutancki singiel „Matka” odbił się szerokim echem wśród polskiej publiczności i uzyskał już przeszło milion odsłuchań na platformach streamingowych. Zespół wypuścił również single „Mężczyźni” i „Czuły barbarzyńca”.

Nadchodzący album, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu, jest pełen historii, które dotykają kwestii życia kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. To opowieść o zwykłym życiu w niezwykłej formie.

Sprawdźcie, gdzie i kiedy wystąpi duet Matylda/Łukasiewicz, i zarezerwujcie bilety online, aby być częścią tego muzycznego doświadczenia. Nie możecie tego przegapić!

Wrocław

Wrocław

Recenzje (12)

2024-03-17 18:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Wyjątkowa atmosfera i fantastyczny koncert.
2024-03-17 18:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Wspaniale!🔥
AgaW
2024-03-17 18:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Cudowna muzyka, koncert, artyści.
Meteor
2024-03-17 18:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Przepiękny koncert!
P.
2024-03-17 18:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
To był mój 3 koncert Matyldy i Radka, każdy z nich był emocjonalną bombą. Biorąc udział w wielu koncertach różnych artystów, ten uważam za najbardziej wyjątkowy. Teksty utowror to czysta autoterapia, emocje Matyldy to rozmowa z przyjacielem, głos Radka to ukojenie i do tego perkusja Kajetana podkreślająca całość
Hela

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.