Dekada inspiracji - koncert na 10. urodziny ICE Kraków

Opis

4.3 / 5
10 ocen
Recenzje
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które będzie prawdziwym połączeniem dwóch światów muzyki. Już 1 czerwca, z okazji obchodów 10-lecia ICE Kraków, odbędzie się specjalny koncert „Dekada inspiracji”. Na scenie zabrzmią zarówno nieśmiertelne hity wielkich kobiecych ikon muzyki, jak i najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya.

Koncert „Dekada inspiracji” to podsumowanie 10 lat działalności Centrum Kongresowego ICE Kraków. Z tej okazji ze sceny usłyszymy piosenki światowej sławy artystek, takich jak Aretha Franklin, Tina Turner czy Adele. Podczas wydarzenia nieśmiertelne hity wybrzmią na nowo dzięki głosom niezwykłych artystek, które zdobyły uznanie na scenach koncertowych, telewizyjnych oraz teatralnych.

Z kolei na młodszych widzów czeka niezapomniana podróż do świata bajek Disneya. Najpiękniejsze piosenki w wyjątkowych aranżacjach przywołają wspomnienia z dzieciństwa. Całość uświetni kwartet smyczkowy z zespołem pod kierownictwem muzycznym Adama Lemańczyka.

Przez 10 lat swojej działalności Centrum Kongresowe ICE Kraków stało się synonimem muzycznych inspiracji, emocji i niezapomnianych wrażeń, serwując wydarzenia, które definiują kulturalne i biznesowe życie miasta i regionu

Adria Art i ICE Kraków zapraszają na koncert „Dekada inspiracji”, który będzie wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny. Wspólnie świętujmy urodziny ICE Kraków!

Solistki: 
Anna Grzelak
Judyta Wenda
Karol Drozd

Kwartet smyczkowy z zespołem
Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Adam Lemańczyk 
Organizatorami koncertu są Adria Art i Centrum Kongresowe ICE Kraków

Recenzje (10)

2024-06-01 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna, Kraków
Wspaniali, zdolni soliści, świetna muzyka.
2024-06-01 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna, Kraków
Piękny koncert, świetny dobór utworów
Olga
2024-06-01 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna, Kraków
Koncert wedle opisu zapowiadał, że będzie mniej piosenek z bajek. Nie tego oczekiwałem. Sam występ był oprawiony barwnie, pięknie śpiew, duży plus za Panią prowadzącą, która nadawała ton temu koncertowi. Soliści się spisali. Pan bawił się śpiewem, aż miło było słuchać, Pani Ania miała mocny głos - pełen profesjonalizm; Pani Judyta obroniła się piosenką z Pokahontaz ale też ładnie śpiewała.
Piter
2024-06-01 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna, Kraków
Głosy wokalistów za cicho, zagłuszone przez muzykę.
Evik
2024-06-01 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre - sala teatralna, Kraków
Nikt mnie nie uprzedził, że koncert adresowany jest do dzieci. Jestem częstym gościem w ICE i nie przypuszczałem,że jej 10lece będzie takie słabe. Mogłem się domyśleć, że coś jest nie tak skoro został przenirsiony do S2. Organizator nie popisał się, a dokładnie pamiętam koncert na otwarcie .Mam nadzieje na dalsze wysokie loty. Pozdrawiam Waldemar
Waldek

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.