Artyści

Żona potrzebna od zaraz

Ile żon potrzeba do szczęścia?

Opis

4.7 / 5
23 oceny
Recenzje
Żona potrzebna od zaraz

Z żoną źle, bez żony jeszcze gorzej. Zwłaszcza jeśli od niej zależy ważny awans. Bohater spektaklu „Żona potrzebna od zaraz” postanawia sprostać wymaganiom szefa – i to za wszelką cenę!

Życie singla skupionego na karierze zawodowej niespodziewanie się komplikuje. Jego konserwatywny przełożony, przed udzieleniem mu awansu, pragnie wreszcie poznać jego małżonkę. Wydaje się, że brak żony jest teraz największym problemem. 

Los jednak bywa przewrotny. Dlatego zamiast braku żony szybko źródłem trudności staje się ich nadmiar. Sytuacja się komplikuje, napięcie rośnie, a szanse na awans maleją z każdą chwilą… Na szczęście na żony (nawet cudze!) zawsze można liczyć. 

 
Obsada: 
Klaudia Halejcio/Anna Matysiak
Andżelika Piechowiak
 Maria Pakulnis
 Magdalena Wójcik
 Przemysław Sadowski
 Marcin Troński

Autor: Edward Taylor
 Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
 Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
 Scenografia: Wojciech Stefaniak
 Kostiumy: Ewa Gdowiok

Czas trwania spektaklu: 120 minut plus przerwa

Recenzje (23)

2020-02-11 20:00:00 Teatr Muzyczny,
Dwa zdania dotyczące bieżącej sytuacji politycznej sprowadziły mnie w środku spektaklu na ziemię i mocno zniesmaczyły. Po co to. Wojny polsko-polskiej mam powyżej uszu, a tu jeszcze w teatrze na lekkiej komedii. Czy na widowni byli ludzie tylko z jednej opcji?
mmm
2020-02-11 17:00:00 Teatr Muzyczny,
super sztuka, rewelacja
Joanna
2020-02-11 17:00:00 Teatr Muzyczny,
I akt trochę nudny, w II można się pośmiać
Nadir
2020-02-11 20:00:00 Teatr Muzyczny,
Super spektakl, a M. Wójcik bezkonkurencyjna.
wawpaw
2020-02-11 17:00:00 Teatr Muzyczny,
Rewelacja ubaw nie z tej ziemi z chęcią bym zobaczył jeszcze raz ? Polecam
Wilman

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.