IRA - The Best Of

Opis

5.0 / 5
29 ocen
Recenzje
Zespół Ira zapracował na miano legendy polskiej muzyki rockowej. Przeboje takie jak „Ona jest ze snu” czy „Nie daj mi odejść” znają i nucą wszyscy. Trasa koncertowa „The Best Of” to okazja, żeby posłuchać na żywo ulubionych piosenek IRY. Muzycy mają też w zanadrzu nowości!

IRA jest jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Każda płyta grupy była sprzedażowym hitem. Muzycy starają się czerpać z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu zawsze są w stanie zaskoczyć swoich fanów. 

Formacja powstała w 1987 roku. Wiele utworów, takich jak „Nadzieja” czy „Nie daj mi odejść”, stało się hymnami dla osób, których młodość przypadała na lata 90. 

Ira - koncerty 2021

Zespół ma na koncie 12 płyt. Ostatni album – „Jutro” – właśnie miał swoją premierę. To 11 rockowych ballad, ale nie brakuje tu też cięższych, rockowych brzmień. Jak to wszystko brzmi na żywo? Najlepszą okazją, żeby to sprawdzić, są koncerty IRY w ramach trasy „The Best Of”.

Recenzje (29)

2021-07-25 19:00:00 Amfiteatr Miejski, Iława
Z sentymentem będę wspominała to wydarzenie... koncert zespołu Ira w Iławie-cudny!!! :) Prawie półtorej godziny koncertu upłynęło bardzo szybko, ale z pewnością był kompletny i świetny muzycznie…wszystko się zgadzało, dzięki czemu utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że oto właśnie odbył się koncert zespołu z górnej półki ;) Do następnego, mam taką nadzieję ;)
Renata
2021-07-24 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
Było świetnie, ... tylko za krótko!!! IRA moglibyśmy słuchać całą noc, a nie godzinkę z hakiem.
Mazurka_2006
2021-07-24 20:00:00 Amfiteatr Twierdzy Boyen, Giżycko
IRA na najwyższym poziomie. Dzięki.
Adam
2021-07-25 19:00:00 Amfiteatr Miejski, Iława
Występy Iry zawsze są najlepsze! Zawsze,, kiedy tylko mogę jestem. Profesjonalizm w każdym calu.Jest moc, nie ma ściemy. Muzyka rewelqacyjna, atmosfa zawsze nieziemska. wspaniały kontkt z publicznością...widać i czuć, że chłopaki robią to, co kochają i robią to super. IRA - THE BEST OF ...mam nadzieję, że to nie ostatni koncert Iry w Iławie :) Koncert przygotowany wyśmienicie, brawa dla organizatorów - żadnych opóźnień , czekania... Szczególne podziękowania za informację dla Pana Jakuba z ADRIA-ART, z którym rozmawiałam ptzrz telefon :)
mania
2021-07-25 19:00:00 Amfiteatr Miejski, Iława
Cudowny koncert.ten głos?!! To brzmienie instrumentów na żywo. Super piosenki.warto.IRA - dziękuję. Buziaki
Aisza

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.