Katarzyna Groniec - Konstelacje

Opis

4.8 / 5
36 ocen
Recenzje
Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Katarzyny Groniec, które promują jej najnowszy album „Konstelacje”. To artystyczna podróż pełna uczuć, wrażliwości i piękna.

Album „Konstelacje” to niezwykła układanka emocji i refleksji. Katarzyna Groniec zabiera nas w podróż przez muzyczną przestrzeń, w której każdy utwór to inna łamigłówka, inna układanka uczuć. To opowieść o ludziach i kondycji dzisiejszego świata, historie o kobietach i miłości. To dzieło zbudowane na szacunku do słowa i wielkiej wrażliwości muzycznej.

Na koncertach promujących album „Konstelacje” Katarzyna Groniec prezentuje ten niezwykły materiał, tworząc wyjątkową atmosferę. To artystyczna podróż, która pozwala zagłębić się w piękno muzyki i przemyślenia zawarte na płycie.

Przyjdź na koncerty „Konstelacje” Katarzyny Groniec. To niezapomniane spotkanie z artystką i jej niezwykłym dziełem.

Recenzje (36)

2024-03-01 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Artystka nie do podrobienia, występ (jak zawsze) na najwyższym poziomie. Jej twórczość dostarcza niezapomnianych emocji, wciąga w stu procentach i daje do myślenia, zwłaszcza że większość utworów jest autorskich. A Jej wykonanie "Przekleństwa Millhaven" (oryg. Nick Cave) to mistrzostwo świata. Zdecydowanie obejrzałabym ten występ ponownie.
wielka fanka Kasi Groniec
2024-03-01 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Świetny koncert zarówno ze strony wokalistki, jak ze strony technicznej. Dobrze zbalansowane nagłośnienie, ale i choreografia "swietlna". Widać, że w przygotowanie całości włożono dużo wysiłku i efekt tego był zauważalny :)
Adam Z.
2024-03-01 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Świetny występ zarówno wokalistki, jak i muzyków!
Justyna
2024-03-01 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Przeniosłam się w inny wymiar! Cudowne oderwanie od codzienności!
RS
2024-03-01 19:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Rewelacja. Klimat. Atmosfera.
Aleksja

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.