Artyści

Upiór w kuchni

komedia kryminalna z Teatru Sensacji „Kobra”

Opis

Tajemniczy pensjonat prowadzony przez dwie kobiety skrywa w swoich pokojach zagadkę, do której rozwiązania przyjdzie nam się zetknąć z… niesamowitą dawką humoru! Najnowsza komedia w reżyserii Tomasza Sapryka nawiązuje do słynnego Teatru Sensacji „Kobra”, przedstawiając uwielbianą przez milionów widzów serię w zupełnie nowej jakości.

Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka prowadzą mały angielski pensjonat na peryferiach miasta. Tajemniczy goście, którzy mają niejedno na sumieniu, do tego niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle tworzą trzymające w napięciu widowisko. „Upiór w kuchni” łączy w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.

W 1993 roku premierę miał jeden z najpopularniejszych odcinków Teatru Sensacji „Kobra” – „Upiór w kuchni”. Padło w nim odwieczne pytanie – kto jest winny i co stało się z ofiarą? Dziś przenosimy tę niesamowitą historię na deski teatru, szukając odpowiedzi pośród zaskakujących zwrotów akcji i zabójczych niespodzianek, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy.

„Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla miłośników porządnej dawki humoru, zagadek i kryminalnych intryg, a także tych, którzy pamiętają magię Teatru Sensacji „Kobra”.


Obsada:
Maria Pakulnis/Małgorzata Pieczyńska
Andżelika Piechowiak
Krzysztof Kiersznowski 
Mirosław Zbrojewicz 
Sebastian Konrad
Jerzy Bończak/Władysław Grzywna 
Michał Piela/Maciej Wierzbicki 
Sławomir Orzechowski


Reżyseria: Tomasz Sapryk
Asystent reżysera: Marta Gierzyńska
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Charakteryzacja: Izabela Jahnz-Zuba
Muzyka i opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski
Produkcja: Agencja PALMA

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.