Artyści

Ray Wilson - Genesis Classic

Opis

5.0 / 5
37 ocen
Recenzje
Koncert z największymi przebojami zespołu Genesis i solowymi hitami Raya Wilsona! Porządna dawka rock’n’rolla i ciężkie, gitarowe brzmienia – z taką energią artysta podsumowuje 20-lecie swojej kariery.

Ray Wilson jest twórcą docenianym na całym świecie – zarówno w ramach kariery solowej, jak również za współpracę z legendarną grupą Genesis. Wspólnie nagrany album zdobył szczyty list przebojów na całym świecie i do dziś cieszy się popularnością.

Teraz fani mogą wspólnie z artystą odbyć muzyczną podróż w czasie. Nowa trasa koncertowa to solowe hity i kompozycje, które najmocniej odbiły się na jego dalszej twórczości. To będzie prawdziwa rock’n’rollowa uczta – zarówno dla koneserów mocnego, gitarowego brzmienia, jak i osób, które po prostu chcą usłyszeć szczery i silny przekaz na najwyższym poziomie. 

Recenzje (37)

2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Po prostu MEEGA! Z checią wybrałabym się jeszcze raz.
opuncja
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
To byl niesamowity koncert!! Ray Wilson ze swoim magicznym czarujacym glosem i jego fantastyczny zespol z bajecznym graniem zrobili nasz wieczor nie do zapomnienia
Anna
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Fantastycznie
M
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Bardzo jestem zadowolona z koncertu. Polecam - super głos, muzycy na najwyższym poziomie, kontakt z publicznością ekstra. Sala koncertowa też godna polecenia.
kapek
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Bardzo fajny koncert. Ray i zespół stanęli na wysokości zadania. Profesjonalnie
Art.75

Artyści

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.