Michał Piróg

Bio

Tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor, który udziela się w różnych akcjach społecznych. Jego pasja do tańca rozpoczęła się, kiedy był nastolatkiem. Debiutował w 1998 roku w spektaklu baletowo-ruchowym „Być albo brać” Kieleckiego Teatru Tańca w reżyserii Piotra Galińskiego. Występował w znanych produkcjach musicalowych, takich jak „Koty” czy „Chicago”.

W teatrze współpracował z Wojciechem Kępczyńskim, Elżbietą Szlufik, Krzysztofem Jasińskim, Krzysztofem Adamskim, a także Bartoszem Wierzbiętą i Rafałem Sisickim, który wyreżyserował spektakl „Ślub doskonały”.

Zagrał kilka epizodycznych ról w polskich filmach – „Zamiana”, „Wkręceni 2”, „Dziewczyny z Dubaju”. Pracował także na planie popularnych seriali telewizyjnych – „Niania” oraz „Druga szansa”.

W 2014 roku opublikował książkę „Chcę żyć”. Opisał w niej wszystkie trudne, ale i niezwykle istotne momenty ze swojego życia – diagnozę lekarzy, w której zapowiedzieli mu, że nie będzie chodził, coming out czy ukrywane przez wiele lat korzenie.

Popularność zyskał dzięki show „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Obecnie wiele czasu poświęca na pracę w programie telewizyjnym „Top Model”, w którym jest współprowadzącym.

Michał Piróg w komedii teatralnej „Szalone nożyczki”

Michał Piróg opublikował na Instagramie post zatytułowany tajemniczo „czas powrócić do teatru”. W Adria Art wiemy, że tancerz powrócił na scenę teatralną w spektaklu „Szalone nożyczki” w reżyserii Jakuba Ehrlicha. To kultowa komedia, którą widzowie kochają. Michał Piróg w nowej odsłonie przedstawienia wciela się w Młodszego Inspektora. Wraz ze Starszym Inspektorem, którego gra Lesław Żurek, muszą rozwiązać zagadkę zabójstwa właścicielki lokalu wynajmowanego przez energicznego fryzjera.

Szalone nożyczki” to niezwykła komedia, w której publiczność staje się jednym z bohaterów! To będzie przesłuchanie pełne śmiechu i adrenaliny.

Michał Piróg - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.