Halina Mlynkova - Największe przeboje

Opis

Halina Mlynkova to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Urodzona w Czechach, nieprzeciętnie uzdolniona wokalistka, ma na swoim koncie wiele przebojów śpiewanych przez całą Polskę od blisko 25 lat. Z okazji zbliżającego się roku jubileuszowego Halina Mlynkova postanowiła dołączyć do swojego programu koncertowego występy, na których zaśpiewa największe przeboje!

Piosenkarka zaprezentuje uwielbiane przez publiczność utwory, które Mlynkova nagrała z zespołem Brathanki. Nie zabranie takich piosenek jak „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „W kinie w Lublinie” czy „Heniek”.

Podczas koncertów Halina Mlynkova wykona też utwory ze swoich solowych płyt, m.in. „Ostatni raz”, „Dziwogóra”, „Kobieta z moich snów” i wiele innych.

Repertuar Haliny Mlynkovej wyróżnia się gatunkową różnorodnością. Muzyczna wrażliwość artystki uplasowała jej twórczość na wyżynach polskiego folku i pop-rocka. Otwartość na nowe doświadczenia i projekty zagwarantowała wokalistce ogromny sukces. Wśród artystów, z którymi współpracowała, są między innymi Piotr Rubik, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański i zespół Tulia.

Zapraszamy na widowisko składające się z samych przebojów – koncert Haliny Mlynkovej, który przywoła wspomnienia i porwie widzów do wspólnej zabawy.


Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.